8 лютого 2016 року Ярослава Токар – Голова Правління ВБО “ВО “Крила” та Юрій Вітомський – голова ГО “Рада батьків міста Києва”, члени Громадської ради при Дарницькій районній в м. Київ держадміністрації здійснили візит до ДНЗ №6 та Центру соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» Дарницького району, де ознайомилися із поточними проблемами закладів та відповідно, допомогли частковому вирішенню порушених питань.

Зокрема, ДНЗ було передано кошти від організацій для ремонтування харчоліфту та часткового ремонтування покрівлі закладу, що протікав.

У Центрі реабілітації керівникам організацій були вручені подяки за систематичну допомогу у вирішенні проблем, що виникають у сімях, де живуть діти з інвалідністю.

Безперечно, в наш час необхідність співпраці громадських інституцій із державними установами подібного типу набуває особливої актуальності, оскільки слугує основою, на якій формуються демократичні засади політичного й управлінського процесів, виступає запорукою якісної державної політики, спрямованої на забезпечення потреб якісними освітніми та реабілітаційними послугами населення.