Всеукраїнська благодійна організація «ВО «КРИЛА» вкотре долучилась до доброї справи. Цього разу всім світом допомагали дітям із Донбасу. «У донецькому хостелі повно дітей-біженців із Мар’їнки, Олександрівки та Ясинуватої. Всі вони і досі ходять у літньому одязі – хто в чому приїхав. Багато дітей вже встигли захворіти через зниження температури повітря і похолодання на вулиці, – розповідає організатор акції Вікторія, – Ми запросили усіх небайдужих допомогти дітям, зібрати для них теплі речі. «КРИЛА» радо прийшли на допомогу» та не самі, а з БФ «Я вірю в Україну».

Волонтери всеукраїнської організації у найкоротший термін долучилися до роботи: розмістили інформацію у соцмережах, закликали громадян, охочих допомогти, не лишатися осторонь, і розпочали збір речей. Результат перевищив очікування: спільними зусиллями вдалося зібрати чималу кількість одягу – як для малят, так і для підлітків. Вантаж грузили величезними коробками та пакетами.

«Особливо хочу відзначити Київський та Дніпропетровський осередки – вони зібрали найбільше теплих речей, взуття та іграшок для малечі», – коментує голова правління «ВБО «ВО «КРИЛА» Ярослава Токар. «І хоча ми знаходимося досить далеко від перебігу бойових дій, ми не можемо не відчувати ту біль та печаль, яку переживають наші діти там, у самому серці розбрату. Я ніколи не думала, що звичайним речам, одягу, можна так тішитися і радіти! Ніколи не забуду очі дітей, що розбирали привезений одяг. В тому погляді була і вдячність, і радість, і печаль, і дитячий азарт вхопити щось найкрасивіше. Наша організація буде і надалі брати участь у подібних акціях. Запрошуємо усіх небайдужих до участі та підтримки дітей зі східних регіонів», – зазначає Ярослава.