1 лютого 2015 року у Харкові пройшов міжнародний турнір по карате «Kharkiv Open-2015». Організаторами змагань виступили СК «Вагр» та Українська Федерація Карате.

Понад 400 спортсменів із 31 клубу змагалися за нагороди. В результаті перше загальнокомандне місце посів клуб «Сьогун», друге – СК «Чемпіон» з Києва, третє – харківський клуб «Вагр».

Другий рік поспіль за підтримки ВБО «ВО «Крила» та УФК в рамках турніру «Kharkiv Open» відбулися змагання серед людей з інвалідністю із порушенням опорно-рухового апарату. Цьогоріч змагалися чоловіки, які пересуваються на інвалідних колясках.

 

3

Переможцем змагань став Денис Майстренко, спортсмен київського клубу «Сен-Бін». Його блискуче виконання ката вразило суддів і перемогу було присуджено одноголосно! Друге, почесне місце, посів спортсмен із Дніпропетровська Олексій Устенко із спортивного клубу «Легенда». Також свої вміння продемонструвала Чемпіонка Світу з ката на інвалідних колясках серед жінок Уляна Смирнова. Всі спортсмени були нагороджені подяками та призами від організаторів.

«Проект  Української Федерації Карате, який ми підтримуємо, за три роки роботи дістав неабиякого розвитку. Наразі ми маємо перемоги не лише всеукраїнського значення, а й міжнародні визнання. Програма реалізується численими  клубами федерації та охоплює все більше людей. Партнерство є плідним та, сподіваюсь, буде тривалим. Хочу подякувати Рудіку Сагрунову, який завжди запрошує нас у Харків та надає змогу спортсменам, які мають інвалідність, відчути дух змагань», – розповіла Ярослава Токар, Голова Правління ВБО «ВО «Крила».

Також Ярослава Токар зазначила, що нещодавно ВБО «ВО «Крила» підтримала новий проект УФК «Карате заради перемоги», спрямований на підтримку спортсменів федерації, які наразі перебувають у зоні військових дій. «Ми збираємо кошти на амуніцію та потреби для наших хлопців. Крім того, програму підтримують клуби, встановлюючи скриньки для збору коштів на змаганнях, що їх проводять. Таким чином, наш спеціальний фонд завжди поповнюється і ми маємо змогу виконувати задеклароване. Дякуємо всім, хто  підтримує наших героїв!», – підкреслила вона.

ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» висловлює подяку організаторам турніру за підтримку у реалізації проектів «Інва-карате» та «Карате заради перемоги».