Новий рік і в дорослих і в малят завжди асоціюється з казкою. Всі з нетерпінням чекають на нього. Саме в цей час кожен починає вірити в диво, яке обов’язково має статись.

Міжнародний благодійний фонд “Всеукраїнське об’єднання Крила” подарував дітям саме таке диво. За сприяння волонтерів 100 молодих українців змогли відвідати пісочну виставу “Попелюшка” і саме там зануритись у справжню казку і повірити в те, що неймовірні речі на Землі трапляються, а чарівники – живуть серед нас.

Дійство відбувалось у театрі пісочної анімації “Золотий лев”. Світлана Данильченко і Ольга Крижановська на протязі довгого часу невпинно працювали для того, щоб подарувати діткам свято. Своєю майстерністю вони показали маленьким глядачам добре відому казку “Попелюшка” з іншого, неочікуваного і незвичного ракурсу. Проте в ній зберігся той дух романтики і чарів, що переповнює твір, написаний Шарлем Перо.

На великому екрані гості побачили втілення справжньої любові, народжене в авторській інтерпретації з допомогою світла і піску, а також влучно підібраного музичного супроводу.

Спеціальним гостем став сам король казкового королівства, котрий і розказав дітям неймовірну історію Попелюшки. Його роль просто неймовірно виконав актор Сергій Улашев.

На протязі вистави всі 100 дітей не могли відірватись від екрану і зрозуміти як же вдається акторам так швидко, прекрасно і влучно створювати нові образи.

“Крила” висловлюють вдячність компанії “Діти в місті”, а також театру “Золотий лев”, котрі допомогли подарувати маленьким українцям справжню казку, і показали, що в нашому світі дива таки іще трапляються.