3 грудня 2018 року в Національній філармонії України в Києві відбулося урочисте святкування 100-річчя з Дня проголошення незалежності Латвійської Республіки.
На захід було запрошено 400 поважних гостей, які представляли український уряд і парламент, дипломатичний корпус і латиську діаспору, бізнес сектор, громадські та благодійні організації. Серед запрошених була і Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Волонтерське об’єднання «Крила» Ярослава Токар. З урочистою промовою прийом відкрив Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс. Він відзначив роль та значення обох країн на шляху у становленні державної незалежності,подякував країнам-партнерам, зокрема Україні, Естонії, Польщі, Італії та Литві за політичне і економічне партнерство. Під час святкового концерту справжньою музичною вибухівкою став виступ відомого латвійського інструментального гурту DAGAMBA у супроводі Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо під керівництвом диригента – Народного артиста України Дмитра Логвина. Колектив змусив присутніх поринути у дивовижний світ класичної музики в її авторській сучасній обробці. Також під час прийому гості мали змогу ознайомитися і з фото-виставкою «Балтійський шлях», де у мережі фотографій був представлений шлях країни від моменту отримання незалежності по сучасність.
Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання Крила» долучається до привітань з нагоди доленосної події для Латвії, висловлює вдячність Посольству за підтримку і зміцнення зв’язків між Латвією та Україною. Окремо висловлюємо слова вдячності Надзвичайному і Повноважному Послу Юрісу Пойкансу за приємні слова відзнаки відносно внеску Фонду у реалізацію державних програм Латвійської республіки щодо оздоровлення дітей та ветеранів АТО в Латвії. Бажаємо очільнику та співробітникам Посольства невичерпної енергії і наснаги на дипломатичній ниві, щастя і добробуту в сім’ях, миру та незалежності країні. І нехай назавжди триває співпраця між нашими країнами для їх розвитку та добробуту!