«Любов та єдність несе спасіння», –

Преподобний Сергій Радонежський

Саме словами цього святого можна охарактеризувати ту тісну співпрацю, яку протягом року наше Об’єднання веде із Міжнародним благодійним фондом Преподобного Сергія Радонежського…

До трагічних подій на сході нашої країни у кожного із наших фондів були свої благодійні проекти, кожен із нас в силу можливостей опікувався програмами, що стосувалися допомоги чи то малозабезпеченим родинам, чи то сім’ям, де є діти із інвалідністю, чи розвитком спорту, або ж які сприяли культурному та духовному піднесенню нації. Але ніким неоголошена жорстока війна поставила перед суспільством єдину ціль та однакові задачі: мир, заради якого треба об’єднати зусилля та допомогти державі подолати ворога.

І от майже рік Міжнародний благодійний фонд Преподобного Сергія Радонежського та ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» активно допомагають українським захисникам із військовими облаштунками, забезпечують матеріально-технічну підтримку медичним установам, де надається допомога учасникам АТО, сприяють біженцям із східних областей України у покращенні сьогоденних реалій їхнього життя.

У своїй же спільній роботі наші організації взяли за основу допомогу медикаментами тим установам, де лікуються та проходять реабілітацію учасники АТО. Так, за підтримки корпорації «Артеріум» АТ «Галичфарм» у Миколаївський, Дніпропетровський, Київський та Кіровоградський шпиталі, а також на передову військовим, нами було передано препарати Рифампіцин (1000 бл.), Алтейка (1000 бл.), Кислота ацетилсаліцилова (1600 бл.), розчини Глюкози (900 фл.) та Брильянтовий зелений (500 фл.).

Висловлюємо щиру подяку партнерам та корпорації за допомогу і співпрацю! Друзі, разом ми здолаємо усі труднощі, і зашумлять знову верби та каштани, зацвітуть весною квіти на сході нашої країни, повернуться та заспівають пташки, а діти зігріють кожного з нас веселим, щасливим сміхом! Впевнені, що незабаром настане той час, Україна оговтається від лиха, стане по-справжньому розвиненою та демократичною державою.

І на оновленій землі
Ворога не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть Люди на землі.