30 грудня 2013 року напередодні новорічних свят дніпропетровські волонтери знову відвідали Дитячу міську клінічну лікарню № 6 м. Дніпропетровськ. Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об’єднання «Крила» та ГО «Батьківщина молода» за сприяння народного депутата України Дениса Дзензерського надали гуманітарну допомогу відділенню покинутих дітей.

Представники громадських організацій під час їх минулого візиту до лікарні, які відвідали відділення для малюків, позбавлених батьківського тепла, зазначили, що медперсонал, героїчно виходжуючи дітей навіть в дуже важких станах, стикається з масою побутових проблем – банальним браком підгузників, сосок і пелюшок.

«Ми твердо вирішили допомогти їм і спільними зусиллями організували збір допомоги для відділення. Колосальну підтримку нам надав народний депутат України Денис Дзензерський, за що ми йому дуже вдячні. На виділені ним кошти ми закупили медичні матеріали та засоби по догляду за недоношеними і ослабленими малюками», – коментує голова правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Небайдужі громадяни приєдналися до акції та взяли участь у благодійному зборі одягу для новонароджених, іграшок, засобів гігієни, дитячого харчування і підгузників.

«Ми з радістю взяли участь у зборі! Я принесла речі свого сина, з яких він виріс так і не встигнувши одягнути, памперси, дещо з дитячої косметики. Це наша посильна допомога малюкам», – говорить мама Єгора.

За словами волонтерів, ті засоби і речі, які були зібрані і передані у відділення для покинутих дітей, це лише невелика частина того, що необхідно малюкам. Саме тому волонтери мають намір і далі проводити акції, спрямовані на допомогу дітям.

«Ми раді будь-якій допомозі», – зазначила старша медсестра відділення для покинутих новонароджених дітей, подякувавши організаторам акції за надану підтримку.