16 травня 2015 року у Львові в рамках міжнародного турніру з карате International Union CUP-2015 традиційно пройшли змагання серед людей з інвалідністю. У них брали участь спортсмени на інвалідних колясках та спортсмени із ДЦП.  Захід проходив у приміщені залу ігрових видів спорту навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України.

Між собою змагалися Уляна Смирнова (СК «Чемпіон», м. Київ), Денис Майстренко (СК «Сен-Бін», м. Київ), Олена Молоданова (СК «Шкільний спорт», м. Київ), Олексій Устенко (СК «Легенда», м. Дніпропетровськ), Данило  Зелінський та Євгеній Плаксюк (СЦ «Додзе», м. Житомир), а також  4 спортсмени, які представляли спортивний клуб господаря турніру  – клуб «Юніон» зі Львова.

На змаганнях було відкрито дві категорії. Перша – це демонстрація ката для спортсменів на інвалідних колясках. Наближаючись до європейських стандартів, в Україні вперше було апробовано ідею змішаних змагань, тобто жінки та чоловіки змагалися в одній категорії та в однакових умовах. Друга категорія представляла здобутки спортсменів із ДЦП у техніці бою із лапами.

Виступи спортсменів з інвалідністю отримали схвальну підтримку присутніх.

Перше місце у турнірі посіла Уляна Смирнова – багаторазова переможниця національних та міжнародних турнірів, та дебютант у такому рівні змагань Євгеній Плаксюк із Житомира.

Усі учасники отримали грамоти та медалі, а переможці – кубки.

Організаторами турніру International Union CUP-2015 виступили Українська Федерація Карате, «Інваспорт Львів», ЛОК ДЮСШІ «Галичина», Управління молоді і спорту Львівської облдержадміністрації. Організаційну підтримку надала ВБО «ВО «Крила».

«Хочу зазначити, що, незважаючи на відсутність будь-якого державного фінансування, програма “Інва-карате” розвивається, учасників стає дедалі більше і частина з них має значні спортивні досягнення», – відмітив Почесний президент ВБО «ВО «Крила» Денис Дзензерський.

Як зазначила Голова Комітету спорту інвалідів УФК Ярослава Токар, у цьогорічних змаганнях Іnternational UNION CUP взяли участь самі впевнені і сильні духом  спортсмени Української федерації карате, самі вдячні й чуйні вихованці, для яких тренер – це, насамперед, друг, а клуб – це сім’я і другий дім. «Я захоплююсь нашими учасниками, які подолали сотні кілометрів поїздом, автобусом, авто, аби своїми виступами віддячити тренерам за терпіння і наполегливість у передачі  знань», – підкреслила вона.