28 березня в Музеї Гетьманства (м. Київ, вул. Спаська, 16Б) відбулося відкриття виставки робіт юних художників «Перлини Донбасу».

Захід організували Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об’єднання «Крила» за підтримки Продюсерського центру «Зоряне сяйво».

На виставці представлено 53 роботи талановитих дітей у віці від 8 до 18 років з Донецької, Луганської та Харківської областей.

«Ідея створення виставки виникла з малюнка, який подарували нам діти Сходу на одному з наших заходів в Луганській області. Саме тоді ми вирішили розширити програму благодійного проекту «Всі ми діти України» і включити в неї творчих дітей – художників. Тим самим проект отримав назву «Всі ми діти України – Мистецький десант». Тоді ми обіцяли дітям організувати виставку їхніх робіт в Києві, і ось ми цю обіцянку реалізували», – розповіла Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

«У своїх роботах діти передали любов до України, до батьківщини. Картини виконані в різних стилях і техніках. Одні намальовані маслом, інші олівцем, є також роботи з емалі», – розповідає керівник продюсерського центру Сергій Власенко.

У техніці «гаряча емаль» виконала свої роботи 20-річна Зоряна Глущенко з Луганської області. Цьому мистецтву дівчина навчилася у свого дядька – заслуженого художника. В майбутньому Зоряна мріє про свою персональну виставку.

В урочистому відкритті виставки «Перлини Донбасу» також взяли участь представники Києво-Печерської Лаври, Міністерства молоді та спорту України та Київської міської державної адміністрації.

Архімандрит Агафон передав благословення від представників Києво-Печерської Лаври молодим художникам і учасникам заходу.

«Творіння, які представлені на виставці, наповнені любов’ю до своєї рідної країни, прагненням до миру», – зазначив керівник відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України Микола Ляхович.

Вікторія Свищева, представник департаменту культури КМДА, побажала гостям щастя, здоров’я, миру і подякувала всім, хто приєднався до цього проекту.

Своїми музичними виступами учасників заходу порадували ансамбль «Камертон» з міста Рубіжне та вихованка Дарницького району Києва Діана Наконечна.

Виставка проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України та відкрита до відвідування до 16 квітня 2016 р.