15 травня у Київській облдержадміністрації відбувся концерт до Дня сім’ї та з нагоди Дня матері. З вітальним словом виступили Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, Перший заступник Голови Ярослав Добрянський та громадські діячі.

Також для участі у концертній програмі були запрошені талановиті діти та молодь із міста Рубіжне Луганської області. Допомогу у їхньому приїзді надали ВБО «ВО «Крила» і ГО “Моє місто – Рубіжне”.

Слова подяки і привітання прозвучали від Марії Долгодушевої із Рубіжного. «Спасибо вам дорогие, любимые, нежные мамы за то, что вы с нами, что вы в нашей жизни, в наших сердцах. Авжеж, я дякую рідна земля, тобі, моя рідна, за те, що зростила, дала силу життя. Я цю пісню дарую тобі!», – зазначила вона у своєму виступі. Марія заспівала пісні «За Україну» і «Степами», які зал зустрів гучними оплесками стоячи.

У святковому концерті брали участь народний артист України Гурбан Аббосов, співачки Марина Одольська та Ніколь, молода поетеса Анастасія Дмитрук, актор і режисер Сергій Савенков та інші.

Зі сцени лунали вітання, зворушливі пісні та вірші про маму, які нікого не залишили байдужими. Пісні «Тебе шукаю я», «Солнце улыбается», які заспівала співачка Ніколь, викликали шквал емоцій у залі.

У ході заходу матерів, чиї діти є волонтерами області, відзначили подяками. За вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, материнства і дитинства, самовідданого виховання та навчання дітей двом матерям із Київської області було присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Не залишись без уваги жінки, які опікуються соціальним захистом дітей Київщини, багатодітні матері, матері-героїні України, матері-волонтерки і матері волонтерів, їх нагородили почесними грамотами.

«Напевно, на цьому концерті були зібрані всі найчуттєвіші твори мистецтва про маму і сім’ю», – зазначила Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.