Сьогодні, 19 грудня, волонтери Всеукраїнської благодійної організації «ВО «Крила» привітали вихованців Дніпропетровського будинку-інтернату для дітей з наслідками ДЦП та школи-інтернату для дітей з наслідками поліомієліту та ДЦП (сш№90) із Днем святого Миколая.

У подарунок до свята діти отримали від фонду навчальні книги людей, які близькі за духом та ідеєю, а також речі, зібрані вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва. Акція пройшла в рамках проекту «Рівний рівному».

Також теплі речі та продукти харчування отримали діти та їх родини,які опинились у складному становищі внаслідок дій,що відбуваються на сході країни.

«Свято Миколая – це свято, коли справджуються дива. Кожного року ми нагадуємо дітям про те, що немає нічого неможливого. З підтримкою людей, близьких за духом та ідеєю,  можна досягнути вершин. Сьогоднішня акція лише підтверджує це», – розповідає голова правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар. За словами Ярослави, діти із різних міст України познайомилися минулого року під час перебування у літньому таборі на програмі спортивної реабілітації для дітей із обмеженими можливостями і з тих пір триває їхня дружба та взаємодопомога. Волонтери усіляко підтримують такий теплий зв’язок, допомагаючи дітям у взаємному спілкуванні.