22 лютого, в останній день Масляної, на берегу Дніпра, на Фестивальному причалі, відбувся флешмоб «КОЖЕН СПРОМОЖЕН». Організаторами заходу стали Всеукраїнське об’єднання «Кожен спроможен» та Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об’єднання «Крила».

Флешмоб мав на меті донести до громадян такі важливі речі, як самовідданість та ініціативність у розбудові майбутнього нашої країни, цілеспрямованість та саморозвиток, самовдосконалення кожного свідомого українця.

На фестивальному причалі Набережної могутнього Дніпра, в цей день було по-справжньому весело і радісно, всюди лунав дитячий сміх та радісні голоси дорослих. У заході із задоволенням взяли участь і діти з дитячого будинку сімейного типу м.Дніпропетровськ. Долучалися усі бажаючі, хто хотів підтримати дух єдності і зануритися у дружню атмосферу. Усі, для кого мир і добро, чесність і чуйність, розвиток і культура – цінності на всі часи.

– Добре, що народилася ідея такого заходу. Не дивлячись на нелегку ситуацію у країні, потрібно пам’ятати про споконвічні цінності та культивувати їх в соціумі. Живе спілкування, позитивні емоції – ось те, що сьогодні як ніколи важливо. Чудово, що діти і дорослі змогли цікаво провести час, лишаючи стіни своїх осель, – розповідає Катерина, волонтер ВБО «ВО «Крила».

З жовтими, блакитними та білими повітряними кульками учасники флешмобу голосно заявляли, що спроможні бути культурними, виступали за мир, розвиток і добро, тим самим підкреслюючи, що на це спроможен кожен.

Неможливо передати словами те відчуття, коли всі присутні одночасно проскандували: «Кожен спроможен». Наче десятки сердець злилися в одне велике любляче серце. Почуття єдності, щастя, гармонії і причетності, – ось відчуття того моменту.

Запустивши кульки в небо під музичний супровід пісні «Я їду додому» гурту «Океан Ельзи», учасники вирушили до імпровізованого солодкого столу. Тут усі охочі змогли підкріпитися і поділитися враженнями від побаченого.

– Ми з сином вперше брали участь у подібному флешмобі. Залишилися найпозитивніші враження. А, головне, сподобалося дитині, хлопчик не знудився і був задоволений тим, що відбувається. У наш час дуже важливо проводити такі заходи, – наголошує Валентина, молода мама шестирічного хлопчика Єгора.

Флешмоб пройшов на одному диханні, як святкове дійство. Задумане здійснилося: позитивна атмосфера, захоплене спілкування дітей і дорослих з акцентом на непорушні культурні та моральні цінності.

Величезне спасибі всім, хто прийшов на культурний флешмоб «Кожен спроможен». Дякуємо за подарований гарний настрій та щирі емоції!