1 грудня 2014р. для вихованців Дніпропетровського будинку-інтернату для дітей з наслідками ДЦП та школи-інтернату для дітей з наслідками поліомієліту та ДЦП (сш№90) пройшов благодійний майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас.

Захід відбувся за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об’єднання «Крила» та її почесного президента, народного депутата України Дениса Дзензерського.

Дітей очікував захоплюючий урок від волонтерів ВБО «ВО «Крила» та майстрів школи «Творці прекрасного». За підсумками майстер-класу кожна дитина своїми руками зробила роботу в техніці декупаж. Хтось прикрасив різдвяними мотивами рамку для улюбленого фото, хтось декорував фруктовниці і цукерниці. У подарунок коханій школі учні сш№90 зробили новорічну табличку WELCOME.

Деякі роботи діти вирішили відправити на новорічну виставку-ярмарок у м.Київ, яка відбудеться до Дня святого Миколая, захисника і покровителя дітей, за сприяння фонду «Добрі справи». Вартість робіт буде визначатися спеціальною комісією, після процедури оцінки роботи виставлять на продаж. Виставка робіт буде проходити у виставковому залі в м.Київ, а також в мережі Інтернет – на сайті і в соціальних мережах. Виручені гроші від продажу новорічних прикрас вихованці школи-інтернату хочуть витратити на придбання канцелярських наборів.

«Після різдвяних свят попереду новий семестр, – говорить Ігор, – ми хочемо як слід до нього підготуватися».

Майстер-клас залишив масу позитивних вражень як у дітей, так і у педагогів.

Діти пообіцяли не зупинятися на досягнутому і вдосконалювати свої навички в техніці декупаж. Необхідні для цього робочі матеріали волонтери придбали і залишили для проведення нових майстер-класів.

За словами організаторів новорічного майстер-класу, такі заходи стимулюють дітей до самореалізації та творчого розвитку, змушують шукати нові нестандартні рішення, тренують витримку і виховують естетичний смак.