Гарною традицією  підтримки талантів та розкриття потенціалів  дітей з інвалідністю є щорічний районний фестиваль творчості «Повір у себе», який зазвичай проходить кожної осені в районах Києва.

Фестиваль, який відбувся  цьогоріч 3 листопада в приміщенні Дарницької РДА, став ювілейним у Дарницькому районі міста Києва. МБФ «ВО «Крила» привітав учасників та переможців.

Учасниками фестивалю стали діти з особливими потребами від 9 до 17 років, які мають досягнення у творчості та прагнуть вдосконалити свої вміння та навички.

В рамках фестивалю проходили виставки творчих робіт образотворчого мистецтва, вишивки, в’язання, відбувся гала-концерт, пройшли конкурси із декларування, вікторини, пізнавально-розважальні програми.

Організатори фестивалю, а саме: Дарницький районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району, ставили перед собою завдання сприяти творчому, духовному, інтелектуальному розвитку та популяризації творчості дітей з особливими потребами, на розсуд глядача та компетентного журі  винести різнобарвну палітру творчості учасників фестивалю.

Голова Правління МБФ «ВО «Крила» Ярослава Токар  привітала учасників та всім переможцям фестивалю презентувала подарункові сертифікати на індивідуальні фотосесії.

«Ми всі, дорослі і малі, любимо мріяти. І бажаємо, аби наші мрії здійснювалися. Я бажаю усім учасникам, аби в їхньому житті були добрі чарівники, які допомагають мріям народжуватися, жити та справджуватися. Мрій, поки твоя мрія не збудеться – влучне гасло фестивалю», – зазначила Ярослава.