6 жовтня до Дня захисника України у Києві у просвітницько-інформаційній лекції-бесіді «Покрова – свято українського війська» взяла участь талановита молодь із міста Рубіжне Луганської області. А саме зразковий вокальний ансамбль «Камертон» і дует «Ту енерджі».

Захід проходив у військовому ліцеї імені Івана Богуна. Лекція-бесіда транслювалася також через мережу Інтернет, до неї долучилися громадські активісти з різних регіонів України, зокрема з Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Луганської, Одеської, Полтавської Рівненської, Сумської, Херсонської областей.

До Києва молодь зі Сходу запросила ВБО «ВО «Крила» при сприянні фонду “Я вірю в Україну”.

Під час перебування у Києві для них було заплановане відвідування Києво-Печерської лаври та екскурсія центром столиці.

«Нам було дуже приємно отримати запрошення взяти участь у заході до Дня захисника України, тому ми з радістю приїхали. Київ – це чудово місто і люди в ньому дуже доброзичливі. Ми залюбки приїдемо ще!», – розповідає одна із учасниць вокального ансамблю «Камертон».

Організаторами заходу виступили відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді і спорту, Український інститут національної пам’яті, громадська ініціатива «Освітня асамблея».