Напевно, зараз немає такого українця, який хоча би раз не переглянув або не почув про телепрограму Дмитра Комарова “Світ навиворіт”. Ведучий її придумав сам декілька років тому і знайшов спонсорів, які погодились допомогти йому у зйомці та випустити програму в ефір одного із топових каналів України.

За ці роки Дмитро Комаров разом із своєї командою об’їздив практично весь світ, побував у найпотаємніших місцях, спробував на собі найдивовижніші ритуали різних племен та покуштував найнезвичайніші та інколи ще й небезпечні страви.

Зараз Дмитро повернувся із великої поїздки Бразилією і разом із зірковою гостею – актрисою Луселією Сантос, яка зіграла роль рабині Ізаури у всесвітньо відомому серіалі, підготував спеціальну програму, в якій розповідає найцікавіші історії з своєї подорожі.

На зустріч із відомим мандрівником та його видатною супутницею, яка відбулася  в київському Жовтневому палаці, Міжнародний благодійний фонд “Волонтерське об’єднання Крила” запросив своїх волонтерів. Двадцять квитків на цю подію надав давній партнер «Крил» – компанія EnergyMedia.

Протягом майже трьох годин Дмитро невпинно розповідав своїм гостям про пригоди у колоритній Бразилії. Він розказав про те, як блукав тропічними джунглями та натрапляв на незвичні для українців рослини, тварини, комахи. Як спілкувався із вождями племен, що сотні років живуть у джунглях і практично не контактують із цивілізацією та не мають звичних нам елементарних благ, таких як водопровід, телевізор, телефон, тощо. Мандрівник навіть випробував на собі деякі стародавні обряди та розповів своїм гостям про свої враження й емоції від них.

Неймовірного колориту в зустріч привнесла Луселія Сантос. Акторка все життя прожила в Бразилії, тому знає всі її правила, навіть найдивніші. Вона розповіла українцям, як насправді живеться за постійної спеки і високої вологості, і додала, що їй досить незвично у нашому кліматі.

Запрошена “Крилами” на зустріч із Дмитром молодь довго перебувала  у захваті від його захоплюючих розповідей, в яких відчувалися справжня любов мандрівника до знайомства з  іншими країнами та майстерне володіння словами щирих вражень від побаченого.