Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила» спільно з громадською організацією «Центр розвитку та реабілітації «Дар»»  у 2019 р. розпочали новий проект «Дорогою адаптації разом».

   Цей проект передбачає розроблення програм, спрямованих на фізичний розвиток, адаптацію, реабілітацію, зміцнення й загартування організму, які відбуваються на основі занять з плавання в плавальному центрі «ПЛАНЕТА СПОРТ», розташованому в торгово-розважальному комплексі «Мармелад» (поблизу станції метро Шулявська).

   Спортивно-оздоровчі та адаптаційні програми розраховані для різних соціальних категорій населення України, а саме:

– для дітей, молоді й дорослих з інвалідністю та членів їх родин;

– длядітей учасників Операції Об’єднаних Сил (ООС) на сході України;

  • для ветеранів АТО/ООС та членів їх родин;
  • для внутрішньо переміщених осіб;

– для соціально незахищених категорій населення;

– для людей, які потребують реабілітації після травм, поранень або захворювань;

– для людей похилого віку.

    9 травня 2019 р. для учасників АТО/ООС та членів їх родин в плавальному центрі «ПЛАНЕТА СПОРТ» вже проводилися перші заняття.

    Як зауважує голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Волонтерське об’єднання «Крила» Ярослава Токар, заняття у плавальному центрі – це унікальна можливість для людей різних вікових категорій та соціальних статусів зробити своє життя щасливішим і наповненим позитивних емоцій. Також це місце для експериментів і удосконалення своїх здібностей та можливостей на шляху до успішної реабілітації та зміцнення організму.

    Від Міжнародного благодійного фонду «Волонтерське об’єднання «Крила» висловлюю щиру вдячність всім фахівцям і тренерам, які долучилися до підготовки і реалізації спортивно-оздоровчого проекту «Дорогою адаптації разом».

 Глибоко переконана, що він допоможе багатьом громадянам України зміцнити своє здоров’я і покращити загальний стан організму.