З нагоди Дня волонтера співробітники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області привітали найактивніших представників волонтерського руху області.

Серед них відзначилися і волонтери ВБО «ВО «Крила» – Ігор Ященко та Катерина Гайдукова. В урочистій обстановці активісти отримали із рук начальника Головного управління Ігоря Романюка почесні грамоти.

«Сьогодні разом з ними пліч-о-пліч стоять небайдужі люди – волонтери. У цьому році жителі нашої держави і співробітники служби порятунку відчули на практиці реальну допомогу добровольців, небайдужих до чужого горя. Волонтерський рух набув особливої актуальності та вагомості. У важких ситуаціях ці люди твердо проявляють свою громадянську позицію, беруть вирішення багатьох соціально важливих питань на себе», – зазначив він у своєму привітанні.

В свою чергу активісти волонтерського руху зазначили, що також вдячні рятувальникам за плідну взаємодію, допомогу у вирішенні нагальних питань та проблем, швидке реагування та небайдужість до потреб населення.

Нагадаємо, волонтери ВБО «ВО «Крила» та інших добровольчих організацій разом із рятівниками цього року долали наслідки тяжких погодних умов, розчищали місто від снігових заметів, брали участь у проведенні профілактичної роботи з населенням щодо попередження пожеж та надзвичайних ситуацій в зимовий і літній час. Волонтерський загін не раз брав участь у навчаннях разом з рятувальниками, демонструючи навики надання першої допомоги постраждалим, допомагав при розвантаженні гуманітарних вантажів – робили безліч добрих справ за покликом серця.

140732888