Різдвяна казка має обов’язково завітати до кожної дитини, принести в її серце радість і щастя, подарувати емоції та віру в те, що мрії збуваються! Міжнародний благодійний фонд “Всеукраїнське об’єднання Крила” організував таку казку для 60 дітей зі Слов’янська, Краматорська та Миколаївки. Новорічний Київ відчинив перед ними свої двері та здійснив їх найзаповітніші мрії…

За два дні перебування в українській столиці програма “Максимум здійснення бажань” була виконана на всі 100%. Екскурсія містом дозволила маленьким гостям повністю поринути в атмосферу Києва та дізнатись про нього безліч цікавинок. При цьому, вони ознайомились не тільки із столицею, а й з історією всієї України, багатовіковим центром якої є саме наш квітучий Київ.

Керівництво Театру пісочної анімації “Золотий лев” запросило гостей Києва на захоплюючу казку-фантазію “Снігова королева”. Актори зробили її максимум наближеною до оригіналу, що вийшов з-під пера Г.К. Андерсена. Історія повідала дітям про боротьбу світлих і темних сил, про переможну силу добра та любові, поєднавши в собі пригодницький та філософський зміст. Пісочні образи, вдало підібрана музика, гра та голоси акторів перенесла глядів до світу справжнього чуда –  саме туди, де і народжуються казки.

Однак в цей день сюрпризи не закінчились. Далі діти завітали до святого Миколая у його резиденцію, що знаходилась у дзвіниці Києво-Печерської Лаври. Ось там і почалися справжні дива! Кожен гість  Дідуся  дзвонив у чарівний дзвоник та загадував своє найзаповітніше бажання із вірою в те, що воно обов’язково здійсниться. А далі були пісні та колядки із моднявою гуцулкою Христиною Охітвою — Заслуженою Артисткою України та солісткою Ансамблю ЗСУ чарівною Людмилою Зеленянською. А подарунки? Так, кожен отримав подарунок від доброго дитячого товариша Фонду — Івана Степуріна та видавництва “Самміт-книга”.

Наступного дня наших дітей запросили в гості до Музею мімів, де вони поринули у світ маріонеток, блукаючи коридорами Київського академічного театру ляльок. У Музеї води гості почули про важливість води як життєво необхідного ресурсу людства. Окрім того, вони отримали неймовірні емоції від фокусів із водою та мильними кульками та здійснили цікаві фотосесії з розташованим там же найбільшим унітазом України.

Як створюються новини? Як йде прямий ефір? Знайомство із відомою на всю країну ведучою Сніжаною Єгоровою? Так, було і це! Візит на популярний телеканал України “Прямий канал” заохотив дівчаток стати зірками і відомими ведучими у майбутньому.

Що на завершення? Безмежна вдячність. Вдячність всім людям, які зустрічали, показували, годували дітей з Донбасу та піклувалися про них. Миру нам  усім та любові! Хороші вчинки ще раз доводять, що чудеса в світі існують і творимо їх ми, – прості люди!

До створення різдвяної казки долучилися:

Департамент Патріаршої Курії у справах душпастирства силових структур України; Компанія “БудКиїв”; ТК “Прямий канал України”; Компанія “Діти в місті”; Видавництво “Самміт-книга”; Радник міністра молоді та спорту України Володимир Бульба; ГО “ВО “Платформа громадянських ініціатив”; Музей води м.Києва; Київський академічний театр ляльок; Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник та його чарівник-Святий Миколай.