Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою. Ми керувалися саме цим принципом, готуючи програму першої дитячої новорічної мандрівки до Києва, яка відкрила браму різдвяно-новорічних святкувань.

Цього разу столиця зустрічала групу дітей справжньою сніжно-зимовою казкою. Пухнастий сніжок став приємним і таким бажаним бонусом до різноманітної програми новорічної екскурсії, організованої МБФ «ВО “Крила” для 50 дітей учасників АТО та волонтерів з Кропивницького та області.

Неймовірним дійством виявилася новорічна циркова вистава Neverland, яка перенесла усіх на гостини до Пітера Пена в чарівну країну Небувалію та подарувала приємні враження від акробатичних номерів, виступів ілюзіоністів, клоунів, 3D лазер-шоу, музично–світлового шоу фонтанів, які поєдналися в єдине театралізоване видовище. Діти вперше відвідали виставу подібного технологічного рівня. В антракті за поїданням смачної піци точилися суперечки про капітана Крюка, Дінь-Дінь.

Не менш приємним сюрпризом став візит до майстерні шоколаду Львівської шоколадниці, який подарувала свої землякам Голова Фонду Ярослава Токар. Тут кожен взяв участь в новорічному майстер-класі з виготовлення шоколадних цукерок та зігрівся гарячим шоколадом. Дитячі посмішки та сміх заполонили увесь простір навколо. В шоколаді було все: пальці, носи, роти, щоки. Замурзані, втомлені, але надзвичайно щасливі наші гості відправилися до готелю.

Наступний день подарував нашим гостям знайомство з головною ялинкою країни і справжню казку на фабриці ялинкових прикрас в Клавдієво–Тарасово. Малюки познайомились із технологією виробництва скляних іграшок та кожен написав листа до Санти у Лапландію. Діти з уважністю спостерігали за роботою ельфів-чарівників, новорічної пошти та майстринь фабрики.

Це були чудові та веселі два дні перед Новим роком!

“Колектив ГО «Мобільна волонтерська група» щиро дякує всім причетним до нашої подорожі, в першу чергу –  Ярославі Токар за запрошення, турботу та організацію свята для діток наших героїв! А ще хочемо подякувати батькам за їх дітей! Вони – неймовірні!!!
Нехай в Різдво та Новий рік у Ваших серцях запанує свято! Будинки переповнюються від любові і щастя! Щоб обходили стороною негоди! Щоб завжди щастило! Діти приносили тільки гордість і успіхи! А наші захисники повернуться з перемогою до своїх малят”,- зазначила лідер ГО “Мобільна волонтерська група” Наталія Салімова.

МБФ “ВО Крила” приєднується до всіх привітань Наталії та щиро дякує всім причетним до подорожі, а саме – Голові правління Клавдіївської фабрики ялинкових прикрас Сергію Шурєпову, колективам піцерії Pizza Veterano та Львівської шоколадниці, компаніям “Esport” та “EnergyMedia”, за проживання та харчування дітей – Свято-Покровському Голосіївському монастирю УПЦ.