Завдяки ВБО «ВО «Крила» та БФ «Я вірю в Україну» мрія дітей відвідати зоопарк здійснилася! 9 вересня діти-переселенці, які приїхали зі Східних регіонів України та проходять реабілітацію в Київській області, відвідали Київський зоопарк та вдосталь насолодилися красототами природи.

Прямо із входу діти потрапили в острівок різноманітної флори та фауни, адже окрім тварин на території зоопарку  велика кількість рідкісних рослин. У київському зоопарку багато представників, які справді варті уваги кожного відвідувача – тут є слон, жирафи, зебра, носоріг, тигр, лами, коні, бізони та вепри. Найбільше малечу вразили ведмеді  – Потап і Настя, та горила.

Також, дітлахи з великою радістю відвідали міні-ферму, що знаходиться на території. Саме тут кожен мав можливість погладити тварин, погодувати їх із рук, а для дітей – це взагалі казка, адже тут майже немає заборон та обмежень, всі можуть контактувати із нашими меншими братами й ходити з ними пліч о пліч, погладити їх та уявити себе справжніми фермерами.

Діти отримали смачний десерт від однієї із найуспішніших компаній на ринку дитячого харчування в Україні – ТОВ “ХіПП УКРАЇНА”, передані для них через МБФ Преподобного Сергія Радонежського.

Наша організація щиро вдячна керівництву Київського зоопраку за надану можливість доторкнутися до природи в самому центрі нашої Столиці та всім, хто причетний до добрих справ, що робляться для дітей!

IMG_5930

IMG_5945

IMG_5970

IMG_5981

IMG_5985

IMG_6047

IMG_5996

IMG_5989

IMG_6058

IMG_6094

IMG_6101