Як відомо, на роботу організму людини активно впливають бактерії. Вони можуть сприяти імунітету, синтезувати необхідні вітаміни, розчиняти за рахунок ферментації складні нерозчинні вуглеводи. Однак існують також хвороботворні бактерії, що спричиняють інфекційні захворювання.

Для того, щоб не відбувався розвиток патогенних бактерій в організмі людини, необхідні пробіотики. В особливій мірі вони важливі для дітей, адже їх імунітет тільки формується. Джерелом пробіотиків часто можуть бути продукти харчування. Але не всі діти можуть отримати достатню їх кількість через звичайну їжу. Саме тому сьогодні в аптеках можна придбати різні пробіотичні препарати. Багато батьків нещодавно почали говорити про ефективність нового продукту в категорії пробіотиків – Пробіланс від корпорації «Артеріум».

Пробіланс – це дієтична добавка, яка рекомендується при порушенні балансу кишкової мікрофлори. Він випускається в двох формах, які розраховані на різні вікові групи. Пробіланс саше − для дітей віком від 1 до 12 років. До складу пробіотика входять унікальні штами бактерій нормофлори. Завдяки спеціально розробленій захисній ProbioAct Технології, бактерії, що входять до складу Пробіланса, здатні виживати в агресивному середовищі шлунково-кишкового тракту і проявляти високу активність вже в кишечнику. Одна з додаткових переваг Пробіланса − його умови зберігання: препарат не втрачає своїх властивостей при зберіганні навіть при кімнатній температурі (від 0 до 25С).

В рамках програми «Здорова нація» Фонд UWCF (United World Cultures Foundation) передав пробіотики Пробіланс Міжнародній благодійній організації «Волонтерське об’єднання «Крила» та Громадській організації «Центр розвитку та реабілітації «ДАР», котрі, в свою чергу, розповсюдили препарат серед малозабезпечених та багатодітних сімей, а також підлітків та молоді з інвалідністю, які проживають на території Донецької, Луганської та Кіровоградської областей, а також у місті Києві.

Ми щиро вдячні Благодійному фонду UWCF за отримані препарати та турботу про здоров’я дітей та молодь України.

Використані джерела: http://uwcfoundation.com/ua/novosti-proektov/prob%D1%96otik-druzhn%D1%96-bakter%D1%96%D1%97,-yakix-potrebu%D1%94-dityachij-organ%D1%96zm?fbclid=IwAR0rc9M9fZovPSIqEI3ik4R5rLUcqNZaGIYRdKhtLqQe7Dq21J42xDB5D34