Що може бути краще у спекотні літні дні, аніж відпочинок на морі? Влітку хочеться трохи більше прохолоди, води та веселих вечорів. Усе це подарували дітям доброчинці та МБФ ВО «Крила», які організували мандрівку у Скадовськ. Місто, що славиться, як один із найкращих дитячих лікувальних центрів України. Щороку сюди з’їжджаються люди для лікування, профілактики та просто веселого проведення часу. Для цього у Скадовську є все необхідне: дельфінарій, атракціони, музеї та фестивалі. Саме тому це місце полюбляють люди будь-якого віку.

Вже неодноразово доведено, що відпочинок на морі позитивно впливає на дитячий організм. Навіть існує «таласотерапія» – лікування морем. По-перше, у воді можна добре загартуватися, адже її температура є нижчою, аніж температура тіла. По-друге, нормалізується обмін речовин. У воді діти активно рухаються і внаслідок підвищеної тепловіддачі покращується метаболізм. Окрім цих всіх переваг, відпочинок біля моря позитивно впливає на нервову систему, інтелектуальний розвиток та здійснює профілактику різних захворювань. Йод допомагає правильно функціонувати щитоподібній залозі й цим самим знижує тривожність, втому, дратівливість та сонливість. Часто можна помітити різкі успіхи у навчанні, хобі або інших заняттях після морського відпочинку.

З 27 липня по 5 серпня, підопічні МБФ ВО «Крила» відпочивали у Скадовську. Основними цілями поїздки було: оздоровлення, покращення психоемоційного стану дітей та їх соціалізація. Вдалося навіть краще, аніж очікувалося. Поїздка була активною та драйвовою: дискотеки, екскурсії, відвідини аквапарку, прогулянки, свята – це все додало сил та надихнуло діточок. Вони проявляли себе у конкурсах, іграх, а головне те, що учасники табору дуже здружилися.

«Дуже сумуємо за цією поїздкою, бо вона була мега класною, тому сподіваємося ще погрітися під сонечком у класному і вже рідному Скадовську», – розповідає Ірина, активна учасниця програми.

На період таборування припав день народження однієї учасниці – Олександри. Дівчинка була щасливою, що святкує свій день у веселій компанії та ще й на морі.

Родзинкою було свято «Нептуна» – щорічна традиція, яку люблять і дорослі, і малі. Під час цього дійства лунає багато пісень, танців та веселих забав.

На завершення поїздки активні учасники отримали нагороди, а їхні батьки – подяки, за гарне виховання свої чад.