Дружба багато на що здатна, вона може творити справжні дива. Духмяний аромат мила (ручної роботи у вигляді сердечків) неможливо відчути на відстані. Щоб почути його, треба підійти до подарунків. Є і організація – Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила», яку можна зрозуміти, лише наблизившись до неї, їхні зустрічі наповнені любов’ю, вони розкиваються у доброму погляді, посмішці керманича Ярослава Токар (Yaroslava Tokar).

Щоб ми не задумали, які чудернацькі плани не написали, де б ми не були, ми завжди відчуваємо надійне плече друга, відчуваємо його підтримку, допомогу, а вони у свою чергу відчувають нашу підтримку. У дружбі найголовніше це вірність та довіра. Дуже зворушливо отримувати подарунки, але не менш зворушливо отримувати в дар саморобки, які дітки Міжнародного благодійного фонду «Волонтерське об’єднання «Крила» зробили саме для наших Принцес з нагоди дня Святого Миколая. 22 грудня 2018р., вперше особливі Принцеси помандрують на екскурсію, вперше декілька дівчаток із двох інтернатів будуть за межами інтернату.

Вихованкам підготовляють волонтери detdom.info та співробітники програми «Зробимо життя дітей кращим» Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» United World Cultures Foundation / UWCF , захоплюючі пригоди, незабутні емоції та справжню подорож у Київську Русь (Обухівський район, Київська область, с. Копачів)! Плануємо екскурсію для дівчаток із КУ «Пугачівський психоневрологічний інтернат» у Житомирській обл., Коростенського р-н., с. Березневе (для дітей хворих на олігофренію в стадії імбецильності та хворобу Дауна IІІ-ІV групи інвалідності) та із Новоборівського дитячого будинку-інтернату, що у Новій Боровій Житомирської області (у закладі перебувають дівчатка II групи інвалідності – психо-неврологічні відхилення, з діагнозом «Олігофренія в стадії імбецильності»). Якщо більше людей матимуть добрих друзів, то світ стане набагато кращим і яскравішим, на всій планеті запанують мир та злагода.