Мабуть, кожен погодиться, що здоров’я – це найцінніший скарб, яким володіє людина. У всі часи люди уважно ставилися до власного здоров’я, піклувалися про нього, винаходили нові ліки від хвороб та способи зміцнення організму.

З 20 по 22 листопада 2018 року ГО «Мобільна волонтерська група» провела акцію «Назустріч здоров’ю», в рамках якої терапевтам Поліклінічного відділення № 1 м. Кропивницького та поліклініки МВС було передано як благодійну допомогу лікарські препарати “Укрлів” та “Амлостат”.

Також ці ліки були передані до Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ” (керівник – Олег Боришполь) та до квартального комітету № 21 м. Кропивницького (керівник – Любов Чущенко) для розповсюдження серед членів спілки та комітету, які їх потребують відповідно до рекомендацій лікарів. За підсумками цієї благодійної акції, безкоштовні ліки отримали особи з інвалідністю, пенсіонери, малозабезпечені хворі, учасники бойових дій.

ГО «Мобільна волонтерська група» щиро дякує Міжнародному благодійному фонду «Волонтерське об’єднання “Крила”», його Голові Ярославі Токар та партнерам фонду за безоплатно надані ліки, їх турботу та ініціативність. Звертаємо увагу на те, що це вже не перша благодійна акція, яка проходить в нашому регіоні за сприяння «Крил»: спільними зусиллями ми неодноразово передавали ліки на передову та медичні заклади міста Кропивницького. Тож, дорогі учасники акції, спонсори та партнери, щиросердно бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я та благополуччя!