В небі метушня і рух,
Янголята працю мають:
Он одні несуть кожух
Для святого Миколая,

Інші лагодять санки,
Навантажують дарунки,
Світять край шляху зірки,
Шлють на землю поцілунки.

Сів у сани Миколай
В митрі й теплих рукавицях:
– Янголику, поганяй,
Щоб на землю не спізниться!

Здогадуємося, з яким нетерпінням кожен чекав 19 грудня – дня, в який настає  улюблене свято всіх дітей. Саме в День Святого Миколая-Чудотворця, темної грудневої ночі, цей добродій спускається з небес до кожного українського малюка, аби крадькома залишити біля їхніх ліжечок омріяні подарунки. На золотих санях з білими кіньми, в ошатному вбранні та з мішком гостинців об`їздить  він усі будинки, де проживають дітлахи. Чудотворця супроводжують янголи, які розповідають Діду про всі заслуги та досягнення дітвори, які протягом року записуються у Золоту небесну книгу.

Миколая-Чудотворця завжди вважали покровителем бідних, знедолених та незаслужено скривджених. Люди вірили, що він опікується дітьми, студентами, воїнами. Молилися до нього, прохаючи добра для своїх дітей, для родин, для країни.

19 грудня, як це стало вже традицією, янголи Святого Миколая – волонтери МБФ «ВО “Крила” завітали у родини, де живуть та виховуються діти важких форм інвалідності; до молоді, прикутої до ліжок, до дітей-сиріт та до дітей батьків, які пересуваються на інвалідних візках.

Цього року акція Фонду була досить масштабною. Вона проходила у 5 містах України та охопила понад 150 сімей. У Києві, Дніпрі, Донецькій, Луганській та Кіровоградській областях родини у своїх  оселях  вітали казкових Святого Миколая, янголят, Зиму та багатьох інших героїв, приймаючи від них поздоровлення зі святом та подарунки – цікаві книги, цукерки, іграшки та продуктові набори.

“Цього року мені запропонували долучитися до привітань особливих діток Дарницького району міста Києва. Я без вагань погодилась! Це було справжнє щастя –  бути Снігуронькою для цих дітей! Ви б тільки бачили ці оченята! Скільки в них радості та щастя!  Не менш щасливими виглядали і їх батьки, від яких ми  почули багато слів подяки. Для них це так само особливий день. День, коли в дім приходять радість та казка. Безперечно, акція “Від серця до сердечка” є однією з найважливіших та найемоційніших. Щиро дякую за можливість долучитися до команди чарівників!”, – поділилась своїми враженнями волонтерка Анна Юрченко.

“День Святого Миколая –  одна з найкращих українських традицій і   найбажаніший день для дітлахів! Кожна дитина чекає на Святого Миколая – Захисника і Покровителя, який дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття, надихає на добро. І саме в цей день надзвичайної уваги потребують діти, які  обмежені у вільному пересуванні та спілкуванні. Особисто для мене –  це так само справжнє свято. Побачивши щиру радість в оченятах та посмішках дітлахів, розумієш, що робиш добру справу. Я задоволена, що нашу акцію з кожним роком дедалі більше підтримують і спонсори, і волонтери, що вона поширюється на різні куточки країні із залученням до неї молоді» – розповіла Голова Правління МБФ “ВО Крила” Ярослава Токар.

Наша команда щиро висловлює подяку кожному, завдяки кому ця радість стала можливою. У першу чергу, дякуємо волонтерам-аніматорам та спонсорам у місцях проведення акції,  за фінансову та організаційну підтримку  – волонтерам та благодійникам Анни Нурмухамедової, за свої внески у програму — родині Бойко, Марині Нестеровій, Ірині Крутько, Лесі та Оксані Кармазін, народному депутату України Денису Дзензерському, ГО “Дарницька громадська варта”, ПП “Баркод”, депутату Київради Володимиру Гончарову, Євгену Федорчуку та Артуру Журбенко (магазин фотосувенірів FullFrame), видавництву “Грані — Т”, Управлінню культури Дарницької РДА (Київ), янголятам молодіжної спільноти “Покоління Любомира”, ПП “Зоряне сяйво”, зокрема його керівнику Сергію Власенко,  батькам і дітям Дарницького Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді м.Києва, кожному незамінному волонтеру нашого Фонду.