Друзі, ви знаєте, що МБФ “Волонтерське об`єднання “Крила” постійно слідкує за найактуальнішими новинами України та світу!

Наші проекти нестримно розвиваються та рухаються до намічених цілей!

І цієї осені ми зробили великий крок до сучасних технологій та оновили наші технічні бази.

З гордістю представляємо вам наші технічні новинки:

1️⃣ Комунікація з фондом стала зручнішою – до месенджеру нашої сторінки Фейсбук було підключено автоматизованого чат-бота! Тепер ви можете слідкувати за нашими проектами та наборами на дитячі подорожі просто в чаті Фейсбук – для цього достатньо натиснути «Повідомлення» в шапці нашої сторінки 😉 Також, до меню чату було додано розділ «Допомогти фонду» – в якому зібрані найактуальніші проекти та оновлення якого відбувається в реальному часі: https://m.me/kryla.org.ua

2️⃣  Велике оновлення сайту http://kryla.org.ua/. Тепер на сайті доступні всі проекти фонду, новини по кожному з напрямків діяльності та з’явився блок (на головній сторінці) з проектами в роботі – над якими на разі працює фонд. Оновлення інформації по кожній мандрівці та проекту відбувається в реальному часі та постійно оновлюється. Слідкувати за статусами реалізації тепер стало зручніше!

Також, були оновлені усі юридичні документи фонду, фото та відео-звіти,  впорядкувані новини з діяльністю фонду по категоріям та додано форми зворотнього зв’язку.

3️⃣ Тепер фонд має платіжну систему. Ви просили – ми зробили! До сайту фонду була підключена платіжна система LiqPay – тепер ви можете підтримувати наші проекти в 2 кліка! Система працює на будь-яких пристроях та підримує картки MasterCard та Visa: https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i34890347709

Щоб підтримати проект – достатньо перейти за посиланням, ввести суму благодійного внеску та натиснути «Відправити».

4️⃣ Канал Viber з мандрівками для дітей.

Найсвіжіші новини по новим програмам проекту «Несемо віру» тепер з’являються на нашому каналі Viber! Якщо хочете першими дізнаватися про нові країни мандрівок та встигнути забронювати місце за обмеженими пропозиціями – мерщій до нас 👉🏻 Viber-канал МБФ ВО “Крила”

5️⃣ Оновлено наш YouTube-канал. Якщо ви ще не знали – в нас є свій відео-канал! Підписуйтесь за посиланням 👉🏻YouTube-канал 

Готуємо для вас смачні новинки 🤤

6️⃣ Інтерактивна карта світу з “Крилами”. Ми вже так багато країн відвідали разом з вами! Ми так мріяли, щоб в нас була інтерактивна карта, яку б ми могли в реальному часі допонювати новими точками мандрів. І нам це вдалося! Тепер карта мешкає на сайті в своєму персональному розділі:

http://kryla.org.ua/karta-dytyachyh-mandrivok-blagodijnogo-fondu-kryla/

Дякуємо, що підтримуєте наші проекти та наші ідеї! Ви нас надихаєте і ми з вами стаємо ще кращими!