Ви хотіли б, щоб людина без освіти та медичної практики лікувала вас, коли ви захворієте?
❓ Чи прийнятною для вас є ситуація, коли людина без освіти здійснювала б правосуддя, керувала б країною чи приймала б закони, що стосуються вашого життя?
❗️Напевно ні.
У своїй діяльності МБФ «ВО «Крила» акцентує свою увагу на удосконаленні освітніх здобутків дітей та молоді, орієнтуючись на встановлення балансу між знаннями та всебічним розвитком особистості, на її здатність давати логічні та вичерпні відповіді на питання вчителя чи екзаменатора, керуючись прикладами та практикою.
☝🏻 Ми наслідуємо мету, при якій учень/студент має бачити значно далі від загальновизнаних теорій, сортувати отриманні знання, досліджувати нові горизонти осмислення, без коливань дискутувати з визнаними у своєму предметі вчителем та у своїх галузях авторитетами.
🗺 Ми прагнемо показати дітям те, що стане в нагоді у будь – якій дискусії чи під час іспиту, коли дитина може заявити: я там була, я знаю.
🧐 2020 рік був дуже стриманим на нові заходи, але ми продовжуємо свою діяльність та активізуємо традиційні проекти «Крил».
☝🏻 Хочемо нагадати вам про наші напрями діяльності та надихнути на продуктивне продовження року, щоб розпочали 2021 рік максимально ефективно!
🍀 Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила» організовує і проводить благодійні, культурно-освітні, оздоровчо-профілактичні, реабілітаційні та різноманітні соціальні проекти з 2007р.
🍀 Особливе місце серед них займають проекти, що спрямовані на підтримку дітей соціально незахищених категорій (дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей учасників АТО/ООС, дітей із звільнених територій Донбасу та ін.). За 13 років у різних проектах фонду було залучено понад 8 тисяч дітей з різних областей України. (Більш детальну інформацію про проекти можна отримати на офіційному сайті фонду за посиланням: http://kryla.org.ua/ або на сторінці у Facebook:

https://www.facebook.com/kryla.org.ua/.
🍇 Здійснення захопливих і креативних подорожей за кордон – це родзинка сучасного освітнього проекту «Несемо віру», завдяки якому українські діти знайомляться з культурою і традиціями інших країн світу, оволодівають навиками культурної дипломатії, набираються сил, оздоровлюються та отримують реабілітаційну допомогу.
🦄 Багато допомоги Фонду для реалізації цього напряму надається дипломатичними установами, українськими громадами за кордоном, іноземними партнерськими організаціями. (Певні результати цих подорожей висвітлено на шпальтах всеукраїнського журналу «Дипломат», № 1 за січень 2019 року на с. 25–26 у статті «Діти мають знати Україну і бачити світ»).
✈️ Несемо віру – 2021 передбачає реалізацію своїх дозвіллєвих проектів у Фінляндії, Румунії та Грузії; освітніх проектів у Канаді та США; дипломатичних проектів в Португалії, Бельгії, Великій Британії; оздоровчих літніх в Хорватії, Греції та Франції (Канни). Продовжує свою діяльність і реалізація проекту в Єгипті, отримавши від нас ще й статус як культурно-освітнього та дипломатичного проекту.
За усіма нашими подорожами слідкуйте за розміщеними на наших сторінках анонсами та новинами.
☎️ Детальна інформація про проекти та запис для участі в них за номером Viber WINGS +38 (098)8165606
Дякуємо, що залишаєтесь з нами 🧡💙