У День Святого Миколая, 19 грудня, у Києві розпочалась щорічна акція «Від серця до сердечка», направлена на маломобільних дітей з інвалідністю.

Акція проводиться Міжнародним благодійним фондом «Волонтерське об’єднання «Крила» за підтримки її партнерів. А саме: КНУКіМ, фотостудії «КІТ», ТОВ «Петрохолдінг-інвест», народного депутата України Дениса Дзензерського, ГО «Дарницька громадська варта», ПС «Зоряне сяйво», СК «SPARE», ПП «Баркод», компанії «Інфанта-Карнавал», ГО «СОЦІУМ».

Традиційно до новорічних та різдвяних свят волонтери МБФ «ВО «Крила» завітали у сім’ї, де діти обмежені у спілкуванні, які не виїжджають на новорічні заходи і гуляння через тяжкі форми захворювань та прикутість до ліжок, а також до дітей-сиріт.

МБФ «ВО «Крила» підготував для дітей подарунки, невелику виставу та конкурси. Святий Миколай, снігуронька та янгол з чортиням привітали 15 дітей. Загалом до Нового року планується привітати ще близько 40.

Діти отримали у подарунок цікаві книжки, іграшки, цукерки, продуктові набори.

«Вже четвертий рік поспіль ми реалізуємо проект «Від серця до сердечка». Ми знаємо силу цього проекту. Він дарує радість, надію, він дарує посмішки. Дуже приємно бачити, як світяться очі у дітей, коли до них заходять новорічні святкові герої, спілкуються і вітають зі святами. Це вселяє надію, що ми робимо добру справу. І ми дякуємо кожному, хто охоче долучається до цієї акції», – розповіла Голова Правління МБФ «ВО «Крила» Ярослава Токар.