Тіло людини – бездоганний механізм, але раптом трапляється біда, і їй потрібно знову звикати до свого тіла. Так, травми спинного мозку або хвороби, схожі за наслідками, докорінно змінюють життя особистості. Таким пацієнтам доводиться проходити тяжкий етап реабілітації, вчитися приймати свою травму та адаптуватися до нового життя. На жаль, зачасту в таких ситуаціях, людина залишається сам на сам зі своєю проблемою та не володіє знаннями, як взагалі далі жити, бо навіть на державному рівні система реабілітації та психологічної підтримки досить недосконала.

Проте, громадські ініціативи не стоять осторонь. ГО «Група активної реабілітації», починаючи з 1992 року, проводить табори активної реабілітації, де вчать людей із травмами хребта керувати візком та обслуговувати себе самостійно. Такі табори створені для того, щоб відновити жагу до життя у людей із травмою спинного мозку та схожими за наслідками хворобами. Беззаперечно, їх існування має свої позитивні наслідки.

Однак помічено, що не всі тендітні жіночі питання розкриваються в рамках навчань у таборі. Тож виникла ідея створити спеціалізовану школу активної реабілітації саме для жінок. І організації це вдалося зробити на відмінному рівні!

Ви тільки подумайте, як важко дівчині на візку навчитися знову почуватися чарівною, привабливою та жіночою! Школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю «Я зможу!» створена саме для того, аби навчити жінок на інвалідних візках у самостійному обслуговуванні, вести повноцінний спосіб життя, приймати себе у нинішньому стані, радіти кожному дню, не дивлячись на біду, яка трапилась.

У 2019 року Школа активної реабілітації для жінок з інвалідністю «Я зможу!» пройшла в м. Ірпінь. У ній взяли участь 15 дівчат із травмами спинного мозку, які пересуваються за допомогою колісного крісла.

МБФ «ВО «Крила» активно підтримує громадські ініціативи для людей з інвалідністю і в цьому році підтримали школу із придбанням спортивного інвентарю для табору жінок «Я зможу!»

Джерело http://gar.org.ua/istoriya-olgy-nadvirnoyi/