З 15 по 19 лютого до Всесвітнього дня онкохворої дитини МБФ «ВО «Крила» провів акцію «Я дарую тобі своє сердечко». У рамках заходу були зібрані вітамінізовані продукти харчування.

22 лютого зібрані продукти представники фонду передали у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Дитяча онкологія є однією з найгостріших проблем сучасного світу. Так, щорічно від онкологічних захворювань на планеті помирають 90 тисяч дітей, ще майже 180 тисячам ставлять діагноз «рак». В Україні ж щорічно такий діагноз отримують понад 1000 дітей. Найбільш поширеними онкологічними захворюваннями серед українських дітей є лейкемія та рак головного мозку. Вони посідають друге місце серед причин смертності у дітей віком від 5-ти до 14-ти років.

Всесвітній день онкохворої дитини відзначається 15 лютого і має за мету привернути увагу громадськості до дітей, які страждають на онкологічні захворювання. Засновником дня виступила Всесвітня конфедерація батьків дітей, хворих на рак (ICCCPO) в 2001 році.

«Все, що ми зібрали під час нашої акції «Я дарую тобі своє сердечко», ми сьогодні доставили в місце, де сумно і моторошно, але в якому, нажаль, так багато дітей. Дякую вам, гості нашої вечірки Love Story, які завітали із вітамінізованими подарунками для онкохворих діток. Дякую випуску 2001 року школи №277, компанії «СтройКиев», ГО «Всеукраїнський Союз Реформаторів» та ГО «Дарницька громадська варта» за значний внесок у збір допомоги під час акції, її фінансову підтримку. Ми вирішили продовжити збір продуктів, адже побачили, що потреба є, та пообіцяли приїхати ще», – зазначила Голова Правління МБФ «ВО «Крила» Ярослава Токар.