Cистематично за ініціативи Компаніївської районної ради (Кіровоградщина) та підтримки Міжнародного благодійного фонду «Волонтерське об’єднання «Крила» проводяться заходи щодо надання допомоги тим, хто її потребує, зокрема, військовослужбовцям.

3 лютого 2017 року Кіровоградському обласному госпіталю ветеранів війни від МБФ «ВО «Крила» було передано 6 ящиків медичних препаратів та сертифікати.

Обласний госпіталь ветеранів війни є провідним центром з надання фізичної та психологічної реабілітації на Кіровоградщині. Досвід роботи цієї медустанови показав, що, завдячуючи допомозі реабілітологів та психологів, українські воїни успішно адаптуються до життя після війни. Наразі лікування пройшли більш ніж півтори тисячі поранених.

До Дня соборності України, Головного лікаря Кіровоградського обласного госпіталю ветеранів війни, Заслуженого лікаря України, Кандидата медичних наук України Сябренка Геннадія Петровича за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально- економічний розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм нагороджено почесною грамотою Компаніївської районної ради. Нагороду урочисто вручили Голова районної ради Вадим Спіктаренко та заступник Голови Любов Житня.

«Мені приємна наша співпраця. Для нас надважлива підтримка усіх, хто має бажання допомогти. Це є запорукою в наданні якісної медичної допомоги нашим захисникам»,– зазначив Ґоловний лікар госпіталю Геннадій Сябренко.

«Ми щиро дякуємо благодійному фонду “Об`єднання світових культур” за вкотре надану нам благодійну допомогу у вигляді ліків. Хочемо зазначити, що допомога медпрепаратом “Каманіцин” (40 ящиків) для лікування тяжких гнійно-септичних захворювань, інфекційно-запальних захворювань органів дихання, гнійних ускладнень після операцій – була вкрай необхідною не лише в Кіровоградському обласному госпіталі ветеранів війни, а й в інших, переданих нами, медичних установах та закладах – тубдиспансери та госпіталі Дніпропетровської та Львівської областей, медичні заклади та фельдшерські пункти зони проведення АТО (Донецька, Луганська обл.), медичні пункти на передовій, в/ч. Ще раз дякуємо партнерам і висловлюємо надію, що це лише черговий етап нашої дружньої співпраці та початок майбутніх спільних проектів. Нехай щедрість кожного із нас повертається добром зі сторицею», – зазначила Голова Правління МБФ «ВО «Крила» Ярослава Токар.