24 листопада Київський військовий ліцей імені Івана Богуна відзначив 73-тю річницю від дня заснування. З цієї нагоди у навчально-оздоровчому комплексі КВЛ ім. І. Богуна (м. Боярка)  відбулись урочисті заходи.

МБФ «ВО «Крила» за підтримки Продюсерського центру «Зоряне сяйво» подарували ліцеїстам святковий концерт.

У концерті взяли участь церкова студія «Смайл», вокальна студія Київської гімназії «Київська Русь», ансамбль танцю «Мандаринки», саксофоніст Денис Ковмір, вокалістка Таїсія Очеретяна та інші дитячі колективи і вокалісти.

Чудове виконання гри на саксофоні, ліричні пісні українських та зарубіжних виконавців, акробатичні трюки дитячого циркового колективу та запальний виступ дітей на роликах створили чудову святкову атмосферу в залі. А наостанок гості вручили ліцеїстам синьо-жовті кульки, як символ миру та патріотизму,  подарували солодощі – торти та цукерки.

На запрошення командування Ліцею гості пообіцяли ще не раз до них завітати. І наступного разу ліцеїсти готові позмагатись в вокальному та хореографічному двобої.

Організаторів, учасників та постійних волонтерів МБФ «ВО «Крила», які тривалий час працюють з ліцеєм, начальник закладу – полковник Потєхін  П.Г. нагородив подяками та грамотами.