24 квітня в Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Богуна (Боярка) завітав один із захисників Донецького аеропорту «кіборг» Дмитро Вербич із позивним «Івіч». Це вже не перший візит учасників АТО, захисників ДАПу до богунців. Однак він, чергово, був цікавим і пізнавальним для молодих ліцеїстів.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Ліцеїстів цікавило все. Зокрема, хлопці розпитували «кіборга» про проведений час на війні, захист аеропорту, стратегію і тактику ведення війни, повсякденні справи учасників АТО.

Сам же Вербич розповів, що до війни він працював тату-майстром, пізніше журналістом, а потім вирішив піти на схід захищати рідну землю.

«Колись я пішов із журналістики частково через те, що не хотів писати про інших, а жити так аби писали про мене», – чесно признався він богунцям.

«Івіч» нагадав хлопцям, що оборона Донецького аеропорту тривала майже рік, а точніше 242 дні. Саме за відданість своїй землі і нескореність вороги прозвали військових «кіборгами».
Військовому було досить важко згадувати той час, адже за період захисту ДАПу він втратив багатьох бойових побратимів. Проте саме його досвід дуже важливий і необхідний майбутнім офіцерам, які також будуть захищати свою землю.

Уже після «уроку мужності» в військовому ліцеї Вербич поділився своїми враженнями від зустрічі в своєму Facebook.
«Це насправді я маю дякувати організаторам зустрічі, що витягли мене до ліцею. За знайомство з полковником Потєхіним, якого вважаю справжнім героєм, і його колективом. За хлопців – богунівців. Думаю, наразі вони дали мені більше, ніж я їм. Надихнуло», – написав захисник української землі.

Зустріч ліцеїстів із воїном була організована Міжнародним благодійним фондом «Волонтерське об’єднання «Крила».