Всі ми з великим нетерпінням чекаємо літа. Адже це пора незабутніх вражень, які залишаються з нами на весь наступний рік, а спогади тепло зігрівають під час зимових холодів. Саме тому міжнародний благодійний фонд “Волонтерське об’єднання Крила” робить усе можливе, щоб кожен літній день закарбовувався у дитячих серцях на весь наступний навчальний рік.

7 липня діти українських військовослужбовців із Кіровоградської області, які приймали участь в проведенні АТО на сході нашої країни, провели незабутній день в славнозвісному аквапарку “Коблево” Миколаївської області. Діти та дорослі підкорювали найвищі та найекстремальніші гірки, переборюючи свій страх, спускалися крутими водяними віражами, а зовсім маленькі ніжилися та плескалися у водичці безлічі басейнів та джакузі, що знаходяться на території розважального комплексу. Окрім того, організатори завезли дітей і до справжнього моря. Ну як, перебуваючи у морському місті, не забігти у солоні води Чорного моря!!!

“Це був дійсно день пригод, яскравих вражень, шквалу позитивних емоцій і посмішок! І хоча у мене плечі щемлять від пристрасних поцілунків гарячого південного сонця, я знову готова до пригод та нових вражень. А як по-іншому? Адже за вікном довгоочікуване літо і це краще, ніж сидіти вдома!”, – говорить одна із дівчаток, ділячись своїми враженнями довгого дня пригод.

Організатори поїздки щиро вдячні керівництву аквапарку “Коблево”, що безкоштовно надало малечі можливість розважитись і набратися купи позитивних вражень і емоцій. Не менше слів вдячності летить і на адресу Євгенії Шустер та Андрія Райковича, які потурбувались, щоб дітки після водних процедур на свіжому повітрі на залишились голодними. Вдячність Голові Правління МБФ “Крила” за особистий внесок у транспортне перевезення дітей Компаніївського району, родом з якого вона походить.

Найбільшою радістю для організаторів, волонтерів та спонсорів є усміхнені та стомлені підопічні, що запам’ятають проведений в “Коблево” день на весь навчальний рік, і ще не раз перекажуть свої пригоди в морській області батькам та друзям.

Нехай сонечко світить для кожного — переконуємось щодня ми!!!