«МАМА party в стилі КАНТРІ» – під такою назвою 6 березня 2016 року у ресторані «Штандарт» на березі озера «Сонячне» (м. Київ) відбувся святковий захід для матерів, які виховують дітей з інвалідністю.

Благодійний захід з нагоди Міжнародного жіночого дня організувала ВБО «ВО «Крила». Організаційну підтримку надав продюсерський центр «Зоряне сяйво».

На «МАМА party» організатори запросили  матерів, які виховують дітей з інвалідністю від Центру соціально–психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва та ГО «Соціум». Всього на захід було запрошено понад 60 родин.

«Звідусіль чути стукіт кінських копит, пекуче яскраве сонце, скрип стремен, неповторна музика… Гостей заходу зустрічала хазяйка вечірки – Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар та її ковбої із Техасу. Хлопці в ковбойських капелюхах, картатих сорочках, з великими револьверами, дивлячись на яких, поглядом шукаєш їхніх диких мустангів. Кожного вітали і перевіряли наявність «пароля» – хустки. Давали капелюх і дивилися чи на місці револьвери. Коли всі «партнери» зібралися, почалися веселощі! І всі гості потрапили до Дикого Заходу, де красиві головні герої є уособленням сили і відваги», – поділилася своїми емоціями гостя свята, Людмила Лисенко.

Веселий та кмітливий ведучий Олександр Кулабухов спільно із хазяйкою вечора Ярославою із самого початку зарядили гостей позитивним настроєм.

Зі святом весни жінок привітала Ярослава Токар. «Для мене свято весни – це уособлення материнської посмішки, вшанування жінки як матері, берегині та найсвятішої людини на землі. Тому ми кожного року для вшанування мам влаштовуємо подібні заходи», –  сказала вона.

Атмосфера була неповторна. Лунала музика, було жваво та цікаво. На гостей чекало безліч сюрпризів – командно-застільні ігри, конкурси для суворих чоловіків і прекрасних леді, танці та багато іншого.

Своїм співом гостей привітала відома співачка та продюсер Тетяна Паншина та юна дарничанка, неодноразовий лауреат співочих конкурсів Діана Наконечна.

Родзинкою заходу став виступ Івана Денисенка із гуртом «Іван Блюз». Під пісні відомих виконавців – Кріса Де Бурга, гурту «Іглз», Джорджа Стрейта, Тіма Макгро та інших, гості танцювали до пізнього вечора.

Також Іван Денисенко провів для дітлахів майтер-клас з живопису, створюючи із ними унікальні «живі» картини.

Свій подарунок жінкам зробили і діти. Вони показали виступ з карате «Як захистити мою маму» та жартівливий номер «Фіксіки», запропонувавши мамам відтворити його.

Частували гостей справжніми американськими стравами.

«Найкращі дні для наших матерів – це дні, коли щасливі їхні діти, тоді і щаслива мама», – сказала Світлана Чистякова, керівник ГО дітей із синдромом Дауна «Соціум».

«Моя мама – лагідна, гарна, добра, ніжна, і я її дуже люблю, вона – супер!», – так відгукнувся справжній мужній ковбой Олександр.

Окрім маси задоволення, всі учасники отримали квіти та солодкі подарунки від фінансового партнера – СК «Планета спорт».

Влаштований ковбойський захід став яскравим святом, яке назавжди запам’ятається всім його учасникам. Тож висловлюємо слова щирої вдячності організаторам, партнерам та гостям заходу за ці незабутні емоції.