Міжнародний благодійний фонд “Всеукраїнське об’єднання Крила” на протязі трьох останніх років тісно співпрацює із Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Цього року цей престижний військовий заклад відзначив 74-ту річницю із дня свого створення.

Сьогодні Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею (НОК КВЛ) імені Івана Богуна є загальноосвітнім навчальним закладом ІІ ступеня, що забезпечує надання ліцеїстам 8 – 9 класів базової загальної середньої освіти. У ліцеї забезпечується військово-професійна спрямованість навчання та допрофесійна підготовка, що передбачає виховання готовності юнаків до військової служби.

З нагоди Дня закладу у ліцеї цілий день панували радісна атмосфера, а студенти та викладачі отримали масу привітань та найтепліших побажань. Окрім цього, на всіх чекала насичена святкова програма, яка почалась із привітання особового складу командуванням ліцею.

Окрім привітань, начальник Навчально-оздоровчого комплексу ліцею полковник Потєхін П.Г. нагородив кращих спортсменів та переможців змагань, що відбулися напередодні. У цьому турнірі, присвяченому до річниці заснування закладу, ліцеїсти 7 та 8 роти змагалися з підтягування на перекладині, перетягування канату, настільного тенісу та армрестлінгу.

О 15:00 в клубі НОК КВЛ відбувся урочистий концерт за участі хореографічних ансамблів і вокалістів з міста Боярки, а також самих ліцеїстів. Гості, серед яких були присутні й випускники першого випуску закладу, були приємно вражені святковою феєрією.

Активну участь в організації урочистих заходів взяли й «Крила», які за час співпраці стали постійним та надійним партнером ліцею. За цей час волонтери організації подарували ліцеїстам море позитивних вражень. З ініціативи благодійного фонду до закладу запрошувались відомі військові, учасники АТО, котрі власним прикладом показували хлопцям, що таке бути справжнім офіцером і як потрібно берегти честь мундира та захищати від ворога рідну землю. За останні півроку ліцей отримав у подарунок від «Крил» шість принтерів, дитячий майданчик та всебічну організаційну допомогу.

Долучаючись до цьогорічних торжеств, МБФ «ВО «Крила» зробив ліцеїстам ще один подарунок. Ним стали 55 білетів до аквапарку, де хлопці змогли розважитись, відпочити від буденного навчання та у прямому сенсі зануритись в радісну царину святкових урочистостей.