24 лютого, під час офіційного візиту до України делегації військових та фахівців Міністерства оборони Латвійської республіки, представник оборонних структур Латвії Інга Дамбе та головний капелан латвійських збройних сил Елмарс Плявіньш відвідали НОК «Київський військовий ліцей ім.Богуна» у м.Боярка.

Під час візиту гості виступили перед ліцеїстами, поділившись досвідом капеланської та виховної роботи у національних збройних силах Латвії, ознайомилися із життям та функціонуванням закладу, пообідали із ліцеїстами та відвідали урок англійської мови. Фахівці із Латвії високо оцінили роботу командування, офіцерів та вихователів із військово-навчальної підготовки майбутніх українських військових. Поважні гості були приємно вражені якісними позитивними змінами, які сталися за нетривалий час, що минув з їх попереднього приїзду до ліцею.

За підсумками візиту сторони домовились про співпрацю в напрямках гуманітарної підтримки закладу та про участь ліцеїстів-богунівців у традиційному військовому таборі Baltic Guards 2018, який є найпотужнішим військовим табором балтійських країн.

Співорганізаторами даного заходу стали МБФ «Волонтерське об’єднання «Крила» (Голова Правління – Ярослава Токар) та Центр суспільних досліджень «Український меридіан» (директор – Дмитро Левусь).