Літо – особлива пора для малечі. Не потрібно йти до школи, вчити уроки, рано вставати. Можна спати досхочу, бавитися, займатися улюбленими справами. А разом із тим це найвідповідальніша пора для дорослих, адже саме в літку діти набираються сил та наснаги на наступний рік. Ми – дорослі постійно шукаємо рішень як оздоровити, як зробити так, щоб чи не кожен літній день залишив по собі яскравий спомин в серцях дітвори. Одним із таких яскравих днів для маленьких кропивничан –  дітей   учасників бойових дій,  стала поїздка до Києва! Кропивницький десант цілу добу провів в мандрах.

22 липня Київ зустрів дітей привітним сонячним ранком. Пригоди розпочалися з відвідин телеканала «NewsOne». Ведуча новин, громадський активіст і просто чудова людина Уляна Пчолкіна привідкрила малечі завісу телевізійної кухні. Вони мали змогу послідкувати, як ведучі готуються до ефіру, як творяться новини, як проходить прямий ефір. Уляна розповіла дітям про особливості журналістської роботи, відповідальність ведучих та всієї творчої команди, налаштувала їх добре навчатися і долучатися до здебільшого нелегкої, подекуди небезпечної, але такої цікавої професії журналіста. Також у студії діти випадково зустріли гостя телеканалу, який готувався до прямої політичної дискусії, Сергія Терьохіна – відомого політика та українського  економіста, з яким мали змогу поспілкуватися. Дякуємо за запрошення, ви — чудові!

Потім була екскурсія одним з найстаріших міст Європи, столицею України – Києвом і смачний обід в ресторані «Два гуся».

А далі те, заради чого навіть самі найменші, без будильника і батьків прокинулися о третій годині ранку, швидко зібралися і підганяли батьків, боячись спізнитися.

Постійний партнер ВБО «ВО «Крила» – компанія «Сіті ліфт» подарувала дітям можливість  відвідати аквапарк «Термінал» –  самий найбільший критий аквапарк в Україні, розташований у Броварах. День був фантастичний, як казка! Шалені п’ять годин на гірках пролетіли за мить. Дітлахи були у такому захваті, що залишили аквапарк тільки перед самим його закриттям.

«Цей день став можливим завдяки нашому другу ВБО «ВО «Крила» та усім партнерам, які долучилися до поїздки, особистій турботі Ярослави Токар. ВБО «ВО «Крила» попіклувалася про організацію екскурсій, харчування, квитки в аквапарк. Це вже не перший захід, який організація проводить для дітей із Кропивницького. Організацію перевезень дітей взяли на себе безпосередньо шеф поліції Сергій Кондрашенко та Профспілкова організація працівників поліції Кіровоградщини. Величезний фронт роботи з підготовки трансферу, взяли на себе ЦОТП «Цитадель» і Федерація спортивно – військового хортингу України», – розповіла Голова ГО «Мобільна волонтерська група» Наталія Салімова.

«Я щаслива, що наша спільна робота приносить максимум радості дітям, а наші проекти налаштовують їх на навчання та власний розвиток, всиляють бажання до пізнання своєї країни — нашої України», – зазначила Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Яскравого літа і мирного неба над головами!