Кольки — це плач немовляти без причини, що може продовжуватися понад три години поспіль, зазвичай увечері. Найчастіше такі напади плачу виникають після 2-3 тижнів від народження немовля. Науковці зазвичай пояснюють, що звичайний плач дитини — це сигнал, за допомогою якого малюк повідомляє мамі про свої потреби. Тривалий  плач дитини не має ніякої користі організму, це, навпаки, провокує стрес для обох – і матері, і немовляти. Дитина хоче вказати на те, що вона в біді, і потрібно їй швидше допомогти впоратися з цим завданням. Коли дитина багато плаче, вона втрачає велику кількість енергії, яку могла б витратити на свій ріст та розвиток. Тому наше головне завдання – допомогти малюку впоратися зі стражданнями, які йому іноді приносять особливості розвитку, адаптації та звикання на шляху до дорослого життя.

Благодійний фонд UWCF вкотре допоміг цілим українським сім’ям, надавши корисні та потрібні дієтичні добавки Бебі-Док лактазу від ТОВ «Зайдекс УА». Це препарат, який можна давати новонародженому перед кожним прийомом їжі задля зниження кишкових спазмів, усім відомим, як кольки у немовлят. Даний препарат зарекомендував себе з найкращого боку і користується чудовою репутацією серед батьків. Велика кількість багатодітних та малозабезпечених сімей, де нещодавно з’явилися малюки, отримали безкоштовно дієтичну добавку Бебі-Док лактазу та висловили свою подяку благодійникам. 

МБФ «Волонтерське об’єднання «Крила» у свою чергу висловлює подяку Благодійному фонду UWCF у наданні препаратів для фонду з метою їх розповсюдження серед сімей багатодітних та малозабезпечених, тим самим сприяючи реалізації основного гасла усіх благодійників: «Єднаймося заради здоров’я дітей».