22 листопада 2015 р. у кафе “Melange” (м. Кіровоград) для дітей загиблих учасників АТО відбулося “Свято дитинства”, присвячене Міжнародному Дню прав дітей.

Захід відбувся з ініціативи громадської організації «Мобільна Волонтерська Група», за благодійної підтримки громадської організації “Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей інвалідів “Свєточ” , Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об’єднання «Крила».

Протягом усього свята дітей розважав дует аніматорів «Ейфорія». А наприкінці заходу, окрім гарного настрою, кожна дитина отримала подарунок – рюкзак із канцтоварами.

Всього на “Свято дитинства” було запрошено близько 70-ти дітей. Багато із них захворіли і не змогли приїхати. Але вони обов’язково отримають свої подарунки. Це свято ми вирішили розділити на два етапа: перший, який відбувся, – для дітей шкільного віку, другий етап – для дошкільнят”, – зазначила кіровоградський волонтер Наталя Салімова.

“Свято пройшло в добрій, дружній обстановці, в колі друзів! Хочемо щиро подякувати за наданні чудові і корисні подаруночки для малечі громадську організацію “Спортивно-оздоровчий центр реабілітації дітей інвалідів “Свєточ” , Всеукраїнську благодійну організацію «Волонтерське об’єднання «Крила»та Віталія Дмитренка. Подякувати за смачну піццу для дітлахів louge-bar, бар “Melange”. І особлива подяка за чудовий настрій дуету аніматорів «Ейфорія»!”, – виразила слова подяки Наталя Салімова.

З 1989 року, 20 листопада відмічається, як Міжнародний день прав дітей. Саме в цей день Генеральною Асамблею ООН резолюцією 44/25 була прийнята Конвенція ООН про права дитини.