Травень став щасливим та вдалим стартом початку літнього оздоровлення дітей. Він подарував безліч незабутніх емоцій групі із 60 осіб, які провели свої канікули у Карпатах. Таку можливість дітям надали французька благодійна асоціація «Привіт дітям Чорнобиля» та ВБО «ВО «Крила».

В цьому році на відпочинок відправилися діти 7-14 років із Донецької та Луганської областей, діти учасників АТО та діти з інвалідністю Центру соціальної реабілітації дітей та молоді з обмеженими можливостями Дарницького району Києва.

Проживали візитери у відпочинковому комплексі «Ліліана» (смт. Славське Львівської області), який знаходиться в мальовничій долині, оточеній горами і лісом.
На території комплексу для дітей були організовані різноманітні реабілітаційні та розважальні заходи та прогулянки в гори. У вільний час вони купалися у басейні, грали в більярд та теніс, каталися верхи на конях, відвідували карпатські природничі комплекси із озерами, зеленими зонами та міні-зоопарками, спробували себе у грі в пейнтбол.

Для дітей була запланована насичена екскурсійна програма, в рамках якої вони відвідали водопади Кам’янка та Шипіт, озера Синевір і Віта. Юні гості побували у Центрі реабілітації ведмедів та отримали змогу відчути себе справжніми підкорювачами висот на скелях Довбуша.
Цікавою для всіх стала подорож в гори на «Карпатському трамвайчику», що курсує гірським пасмом Горгани у Долинському районі на Івано-Франківщині. Мандрівка залізницею видалася пізнавальною та насиченою враженнями.

Група відвідала джерело «живої води», санаторій реабілітації космонавтів та насолодилася розкішною природою Карпат. Позитивних емоцій додала зустріч із справжнісіньким місцевим “бандерою”, який у імпровізованому театралізованому дійстві захопив карпатський трамвайчик.

В один із днів діти проявили себе у ролі рибалок у розважально-оздоровчому комплексі «Золота форель» у м. Сколи. Свіжовиловлену форель готували на місці, і діти ласували власноруч спійманою рибою, яка від цього видалася їм ще смачнішою.
Там же гості купалися в мінеральній воді оздоровчо-профілактичного козацького чану. Як розповіли господарі комплексу, цілюща купіль повертає організму гармонійну рівновагу і додає сил. Гаряча вода чану разюче контрастувала з раптовим травневим градом, посилюючи гостроту вражень як дітей, так і дорослих.

Не залишилась без уваги і наскельна дерев’яна фортеця Тустань поблизу села Урич Сколівського району Львівщини, яка розташована на скелях-пісковиках висотою 85 метрів. Хоча погода у цей день видалась дощовою, у всіх залишились яскраві спогади.

«Для багатьох дітей знайомство з Карпатами було першим. Ми раді, що подарували їм цю можливість. Позитивні емоції та сяючі очі – це, напевно, найбільша нагорода за роботу всієї нашої команди. У мене радісно на душі від того, що все, що ми робимо, даруємо – живе, змушує посміхатися та радіти крізь сльози та труднощі!», – зазначила Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Чисте повітря Карпат, незабутні краєвиди гірської природи, гостинність бойків і лемків залишили у юних туристів незабутні враження від цієї подорожі та величі їхньої Батьківщини.