Наближається шкільна пора, а разом з нею і налаштування дітей на здобуття нових знань та підготовка дитячого організму до напруженої і насиченої роботи протягом навчального року.

Однією з важливих складових у підтримці гарної фізичної форми та прекрасного самопочуття дитини, на думку лікарів та фітнес-тренерів, є збалансоване харчування і висока якість продуктів споживання. Серед них особливе місце займають молочні продукти, адже в них міститься саме той спектр вітамінів, який конче необхідний для нормального росту і розвитку дитини.

Молочні продукти містять вітаміни D, B6, B12, магній, калій, білки. Вони є головними постачальниками фосфору і кальцію, які необхідні для здоров’я зубів і кісток, беруть участь у клітинній побудові мозку і нормальній роботі нервової системи, допомагають легше справлятися з буденними навантаженнями і грають істотну роль у попередженні інфекційних захворювань.

Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила»» нещодавно долучився до однієї із акцій, спрямованих на популяризацію здорового харчування тараціонального вибору продуктів, які діти мають споживати щодня і які є визначальними для їхнього здоров’я.

За ініціативиКиївського міського благодійного фонду «Фудбенк»і при підтримціБлагодійного фонду «Об’єднання світових культур», Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила»»отримав таку молочну продукцію: дитяче харчування сир «Агуша», сметану та сир кисломолочний.

Як зазначає головаПравління Міжнародного благодійного фонду «Волонтерське об’єднання «Крила»» Ярослава Токар,усі молочні продукти були розподілені серед волонтерів Фонду та організаціями, котрі опікуються багатодітними та малозабезпеченими родинами, особами з інвалідністю та внутрішньо переміщеними особами.

Запропонований благодійний захід, як зауважуєЯрослава Токар, є нагадуванням батькам і дітям про пріоритетиздорового харчування, вживання натуральних та безпечних молочних продуктів і формування свідомого споживчого вибору дітей.Чим більше ми знатимемо про якості продуктів,які споживаємо,тим якіснішим буде наше життя та культура харчування.

Сучасні діти та батьки, покладаючись на красиву рекламу,часто роблять свій вибір не на користь натуральних продуктів.Саме тому важливо змістовно знайомити дітей із основами здорового харчування та цінностями молочних продуктів».

Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила»» щиро дякує своїм партнерам – Київському міському благодійному фонду «Фудбенк» та Благодійному фонду «Об’єднання світових культур» за надану благодійну підтримку наших дітей і участь у їх здоровому зростанні!