Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Крила» долучився до проведення соціального фотопроекту «Дивись глибше», який відбувся 7–10 березня у Києві.

Цей проект проходив в затишному і комфортному приміщенні Центру публічної комунікації та інформації за ініціативи гарних друзів «Крил» Олега Мельника, Анни Бєлошапки та Євгена Кершкова, які вже декілька років поспіль завзято співпрацюють з фондом і допомагають йому у проведенні багатьох соціальних і культурно-освітніх заходів. Фотопроект було присвячено до Міжнародного жіночого дня, визначаючи за мету привернути увагу до загадкового світу жіночої душі й серця, до буденних турбот і переживань наших матусь, бабусь, які своє життя присвячують дітям, онукам, сім’ї, роботі та роблять наше життя більш привабливим та люблячим. 

Як зазначає Ліна Костенко, «… жінка – як музика, її можна любити, навіть не дуже розуміючи». Фотопроект «Дивись глибше» дозволяє через світлини розкрити тонку жіночу натуру, яку, можливо, не завжди вдається відразу зрозуміти, але відчути серцем і вловити поглядом – так. 

На світлинах ми бачимо сюжети, сповнені радості й прекрасних почуттів від пережитої молодості та моменти суму за минулими роками, дзеркальні відблиски туги в очах від подолання багатьох життєвих перепон прожитого життя літніх жінок. 

Актуальність виставки виявилася беззаперечною. «Ми провели 5 екскурсій з авторами, поспілкувались з цікавими людьми, поділилися своїми думками та були приємно вражені, наскільки тема нашого фотопроекту розчулила відвідувачів. До 20:00 нас відвідало близько 100 людей, серед яких були наші знайомі, друзі, колеги, однокласники, просто користувачі «Фейсбуку» та навіть вчителі», – ділиться своїми враженнями Олег Мельник, один з організаторів заходу. 

«У ці чудові весняні дні «Крила» бажають всім жінкам тільки позитивних емоцій, безмежного щастя й міцного здоров’я. Нехай негаразди обходять всіх стороною, а кожен день буде приводом для нової радості, а щастя нашого літнього покоління, щиро хочу, аби залежало від молоді», – зазначає Голова Правління фонду Ярослава Токар.

Фонд «Крила» щиро дякує всім, хто долучився до проведення цього важливого і соціально значущого заходу. А особливу вдячність висловлює своїм постійним волонтерам та ініціаторам заходу – Євгену, Олегу та Ані, – молоді майбутнього, дітям із з гарячими серцями та світлими душами. Бажаємо їм успіхів та вдалих майбутніх проектів!