Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об’єднання «Крила» щороку з нагоди Нового року спільно із партнерами організовує святкові заходи для дітей і молоді з інвалідністю, дітей із соціально вразливих верст населення, дітей із зони АТО та тих, у кого батьки приймають чи приймали участь у військових операціях, загинули.

Чергово, у цьому році, 28 грудня до Києва ВБО «ВО «Крила» та ГО «Свєточ» для участі у новорічних заходах запросили дітей учасників антитерористичної операції та загиблих військовослужбовців із Кіровоградської області. Загалом в святковій поїздці взяли участь 100 дітей із Кіровограда, Компаніївського та Олександрівського районів.

Кіровоградські волонтери разом з дітьми побували в столиці на головній новорічній ялинці країни.
Також напередодні Нового року дітлахи мали змогу відвідати новорічну музичну містерію «Дива у країні іграшок» за участі найкращих дитячих танцювальних колективів, артистів оригінального жанру та художніх колективів в національному палаці мистецтв «Україна».

Новорічне дійство не залишило байдужими ні дітей, ні дорослих. Дехто з юних глядачів, після перегляду вийшов з концертної зали з наміром присвятити свій вільний час заняттям танцями, спортом, щоб досягнути вершин майстерства, які продемонстрували їх однолітки на сцені.

Національний палац мистецтв «Україна» організовує та проводить головну «ялинку» країни за участі найкращих дитячих танцювальних колективів, артистів оригінального жанру та художніх колективів. До авторського шоу залучають кращих сучасних режисерів, хореографів та артистів, творчий тандем яких дарує глядачам виставу нового європейського формату та рівня.

У день проведення вистави у фойє Палацу «Україна» було організовано ігрові зони та проводилися майстер-класи зі створення іграшок власними руками.

У загадкову Країну іграшок гостей провели артисти циркової арт-студії Анатолія Залевського «Ризома»  — лауреати багатьох українських і міжнародних фестивалів, учасники різноманітних телевізійних шоу.
Кожна дитина мріє побувати у  «МакДональдс». Тому організатори подарували їм таку можливість. Діти отримали по хепі міл із іграшкою у «МакДональдс» в ТРЦ «Оушен Плаза».

Приємні враження залишила і екскурсія Національним музеєм історії України.

Музей історії – це машина часу, яка перенесла маленьких «індіан джонс» у часи шляхетних лицарів, сміливих козаків та міфічних істот. Працівники музею запропонували дітям згадати історію у формі захопливої гри, відчувши себе маленькими героями української історії. Цікаво було всім — і батькам, і дітлахам, які пізнавально та цікаво провели час, допомагаючи дітям розгадувати таємниці історії та шукати заховані скарби.

Окрім того малеча мала змогу побачити новорічні краєвиди Києва, зробити фото на згадку та отримати солодкі подарунки від організаторів. А від БФ “Турбота поколінь” діти отримали невеликі сувеніри. З гарними враженнями гості відправилися на рідну Кіровоградщину.

«Незважаючи на те, що дощ кардинально змінив плани та маршрут, і нам із маленькими дітьми не вдалося погуляти містом — поїздка видалася на славу. І я, і Ігор Осадчий родом із Кіровоградщини,  і нам дуже хотілось своїм маленьким землякам подарувати передноворічні незабутні враження. Сама була дитиною, сама очікувала новорічних емоцій та якогось дива. Я багато років тому покинула край, де народилася, батьківську домівку, рідко приїжджаю туди. Можна покинути домівку, але не думку про свою Батьківщину. Я люблю кіровоградців, я пишаюсь своїми земляками….», – розповідає Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

«Щасливі від того, що громадськість іде на зустріч благодійним організаціям для реалізації проектів, що стосуються дітей. Ось і наразі, у спільній діяльності із керівництвом Палацу культури і мистецтв «Україна», мережі ресторанів «МакДональдс», музею історії країни, із спонсорами та фондами, ми  подарували таке новорічне свято. Діти потребують уваги, і ми її даруємо….Дякуємо усім, щиро дякуємо!», – відмітив Голова ГО «Свєточ» Осадчий Ігор.

Слова подяки виказала і співорганізатор акції із Кіровограда, волонтер Наталія Салімова: «Мобільна Волонтерська Група щиро вдячна всім тим, хто долучився до організації поїздки та екскурсії. Окремі люди, організації, меценати, які здебільшого навіть і не знають один одного, але об’єдналися задля такої благородної мети – подарувати дітям казку. Все це стало можливим дякуючи Ярославі Токар та ВБО «ВО «Крила», Ігорю Осадчому ГО «Свєточ», ГО «Кіровоградська міська організація «Надійний тил», меценату Згривцю Федору Івановичу».