В рамках Всеукраїнської національно-патріотичної акції “Покрова Героїв” на Донеччині, заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський зустрівся із переселенцями із зони бойових дій.

Зустріч відбулась за сприяння радника Міністра мінмолодьспорту Володимира Бульби та Голови Правління ІГС  ВБО “ВО “Крила” – члена Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України Ярослави Токар.

Під час зустрічі Сергій Митрофанський презентував плани Мінмолодьспорту щодо розвитку та підтримки регіону,  відповів на запитання з проблематики, що стосувалися, зокрема, дозвіллєвої та спортивної зайнятості дітей і молоді області.

У зустрічі взяли участь метр української музики Тарас Компаніченко, який виконав для присутніх пісні зі свого репертуару, представники обладміністрації, міністерства та волонтери.

Голова Правління ВБО “ВО ”Крила” Ярослава Токар та Голова Наглядової Ради БФ “Я вірю в Україну” Володимир Бульба роздали родинам переселенців, у яких виховуються діти,  допомогу, зібрану небайдужими до спільного горя киянами.

Крім того, як представники міністерства, Володимир Бульба разом з Ярославою Токар провели зустріч з військовими підрозділами в місті Миколаївка, де привітали присутніх із Днем захисника України, та передали слова вдячності за мужність і їх героїзм від всієї команди Міністерства молоді та спорту України.

Сповненою вражень  була зустріч із дітьми та їх батьками в єдиній українській школі  регіону м. Миколаївка, організована справжнім патріотом, волонтером та військовим капеланом ГО “Капеланське служіння війську” Володимиром Стрельцовим. Гості та присутні ділилися думками, обговорювали наболіле. Радник Міністра  розповів про плани та заходи Міністерства відносно втілення державних програм спортивної та дозвіллєвої сфер в регіоні,  запевнив у  всебічній підтримці з боку відомства. Діти отримали подарунки у вигляді книг та солодощів, батькам було передано набори із необхідних дитячих ліків.

«Для Донбасу такі зустрічі є вкрай важливими та необхідними, адже таким чином відчувається певна підтримка із боку держави та громадського сектору. Спілкування із “центром”  утверджує впевненість у завтрашній день людям, які переживають жахіття війни. Всім притаманно помилятися… Але тільки діалог, я переконаний, веде до компромісу та призводить до роботи над помилками, але вже без помилок”,- зазначає Володимир Стрельцов,  військовий капелан ГО “Капеланське служіння війську” та волонтер регіону.

Усі учасники  висловили   сподівання на тісну та плідну співпрацю між Донбасом, благодійним сектором та Міністерством молоді і спорту України”.