13 грудня 2015 року 30 учнів Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ст. № 2 Слов`янської міської ради Донецької області завітали до Києва. Захід відбувся до Дня Святого Миколая.

Дітей, вимушених переселенців, дітей з багатодітних родин, членів клубу родинного вихідного дня «Чудове місто «Дивограй» запросили до столиці Всеукраїнська благодійна організація «ВО «Крила», Благодійний фонд «Я вірю в Україну» та  ГО «Капеланське служіння війську України».

Програма поїздки була насиченою. Діти відвідали новорічну виставу у Національному Цирку України, ознайомилися з основними пам’ятками міста під час екскурсії-прогулянки Києвом. Це було перше знайомство дітей із столицею, і, звичайно, воно не могло відбутися без відвідування головної святині країни — Києво-Печерської Лаври.

Своїми враженнями поділилася маленька Марія, учениця 2-го класу: «Мені дуже сподобався Київ, ми гуляли містом, бачили багато цікавих місць. Особливо мені запам’ятався Цирк та екстремальне шоу на мотоциклах французьких гастролерів».

«Вперше за два роки не хочеться говорити про те, що цей захід організовано для  «дітей АТО». Відкинемо таврування, адже вони не  діти «зони», як звикли їх називати у суспільстві. Це просто наші діти, маленькі українці. І сьогодні вони приїхали познайомитися із столицею і щасливими повернутися додому, у рідний Донбас, із впевненістю у тому, що обов’язково та безперешкодно повернуться сюди знову. Взагалі, вважаю, якщо ми говоримо про національно-патріотичне виховання, то обов’язок кожного дорослого – сприяти знайомству дітей в першу чергу із своїм краєм та столицею їхньої Батьківщини. Це формує світогляд, почуття любові та повагу до України. А ми… Ми, як благодійники, ні за що не буваємо такими вдячними, як за вдячність тих, для кого це благо робиться. Саме тому передаю від дітей слова вдячності компанії «Сіті Ліфт» за надану можливість відвідати феєричне дійство в цирку, мережі ресторанів «Два Гуся» за смачне дворазове  харчування, ПП «Захарчук» за організацію транспортного перевезення, Миронюку Сергію, Володимиру Бульбі та Володимиру Стрельцову – як завжди, за підтримку та партнерство», ¬- зазначила Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.

Поїздка видалася незабутньою, пізнавальною та цікавою для учнів Миколаївської загальноосвітньої школи № 2. Діти залишилися дуже задоволеними і виразили бажання приїхати до Києва ще.