24-25 вересня у рамках соціально-культурних заходів, організованих БФ «Даруємо радість», в Київ завітали дніпровські діти та молодь з інвалідністю. Допомогу у візиті групи до столиці надала ВБО «ВО «Крила» при сприянні її почесного президента Дениса Дзензерського та страхової компанії «Spare – правове страхування».

На гостей, а це 52 учасники – вихованці КЗ «Дніпропетровський дитячий будинок – інтернат», інтернату «Гармонія» та інших соціальних закладів для дітей з інвалідністю у Дніпрі, та їх супроводжуючі – чекала насичена програма: екскурсія визначними місцями стародавнього Києва та відвідування дельфінарію «Немо».

Головною подією для дітей стала зустріч зі всесвітньовідомим мотиваційним тренером Ніком Вуйчичем – людиною, народженою без рук і ніг, який зумів подолати неможливе і стати одним із найбільш натхненних прикладів успішних людей на землі.

«Ми із задоволенням підтримуємо проекти, що стосуються дітей і молоді з інвалідністю, адже, як наголошував мій улюблений дитячий письменник Всеволод Нестайко, дарувати комусь радість – це ж і самому радість! І, може, це найбільша радість на світі… І якщо ти можеш подарувати комусь несподівану радість – даруй не вагаючись! Тому ми завжди підтримуємо проекти, які дарують радість», – зазначила Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.