Дніпропетровські волонтери Всеукраїнської благодійної організації «ВО «КРИЛА» долучились до розвантаження фур із гуманітарною допомогою.

Нещодавно на Дніпропетровщину прибув вантаж із Німеччини, призначений для переселенців зі Сходу. Гуманітарна допомога німецького Уряду складається з матраців, холодильників, пральних машин, спальних мішків, дитячих та дорослих ліжок, стільців, ковдр, столів, предметів першої необхідності – речей, що так необхідні для облаштування нормального повсякденного побуту. Дніпропетровські рятувальники (співробітники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області) розвантажують автомобілі, а волонтери разом із представниками Товариства Червоного Хреста України здійснюють облік отриманих речей. Контроль за прийомом багажу покладено на представників німецької організації Міжнародного співробітництва.

Після завершення процесу розвантаження отримані речі будуть розподілені співробітниками Червоного Хреста між громадянами України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на сході країни.

«Нам дуже приємно взяти участь у такій відповідальній і корисній справі, – розповідає волонтер «ВБО «ВО «КРИЛА» Руслан Кучерявий. – Наша організація регулярно допомагає українським військовим, підтримує українську армію і добровольчі батальйони, задіяні в АТО. Та слід не забувати і про мирне населення. У Дніпропетровській області дуже багато переселенців із сусідніх Донецької та Луганської областей. Сподіваємося, фури будуть розвантажені якнайшвидше і люди дуже скоро отримають речі гуманітарної допомоги. Ми робимо все залежне від нас».