20 квітня Всеукраїнська благодійна організація «Волонтерське об’єднання «Крила» організувала для дітей учасників АТО культурно-розважальну програму в Києві.

Всього було запрошено 50 дітей з Київської та Кіровоградської областей.

В рамках програми діти відвідали одну з кращих ковзанок в Києві в ТРК «Dream Town» і роледром. Також організатори підготували для дітей невелике змагання на ігрових автоматах, надавши їм для розрахунку картки з необмеженим лімітом на кожній.

Ще одним приємним сюрпризом для дітей був візит до резиденції в Межигір’ї, яка стала прекрасним місцем для прогулянки і відпочинку.

Дітям провели цікаву екскурсію територією, а також надали унікальну можливість відвідати розплідник собак, що викликало у дітей захоплення. В кінці господарі почастували гостей ситним і смачним обідом.

«Уявляєте, я сиділа би на уроках, а так отримала такий хороший та пізнавальний прогул! Це шалений день, мені все дуже сподобалося. Я отримала масу емоцій і хочу до Києва знову!», – поділилася враженнями 10-річна Марія з Кіровоградської області.

«Жодна добра справа не може бути реалізованою, якщо до неї не підключаються друзі. Тому мої найщиріші слова подяки людям, яких ми називаємо друзями – нашим партнерам! За те, що ми завжди спільними ідеями та зусиллями так щиро і приємно дивуємо дітей. В реалізації цього заходу приймали участь та допомагали ГО «Мобільна волонтерська група», ГО «Світоч», компанія «СітіЛіфт», яка надала свою спонсорську підтримку, благодійний фонд Станіслава Березкіна «ДОБРОТВІР» із організацією транспортного перевезення, радник Міністра Мінспорту Володимир Бульба, керівництво Межигір’я, а саме його комендант Трахкотелік Денис і вся команда, товариство «Православна освіта». Всі разом ми подарували дітям незабутні емоції», – зазначила Голова Правління ВБО «ВО «Крила» Ярослава Токар.